15:37 | 20.10.11 | Նորություններ | 4548
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր գաղտնազերծել է Orange Դելֆին, Orange Պանտերա եւ Orange Թիթեռ ամսական բաժանորդագրությունները:
“Այսօր մեզ համար շատ կարեւոր օր է, քանի որ մեր առաջարկը նորություն է Հայաստանի եւ ԱՊՀ երկրների համար: Սա սեգմենտային առաջարկ է, որն ավելի շատ ուղղված է հետվճարային բաժանորդներին: Այս առաջարկները վերափոխելու են ձայնային ծառայությունների հայաստանյան շուկան, որը կինտեգրվի եվրոպական նորագույն միտումներին եւ կզարգանա դրանց համընթաց”,- ասել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն իր հերթին նշել է, որ “սա ընտրության առաջարկ է, որտեղ յուրաքանչյուրը կգտնի իրենը` ավելի շատ ձայնային հաղորդակցում, ինտերնետ, կամ ավելի շատ շփում առանց տարբերակման”:
Orange Դելֆինը նրանց համար է, ովքեր սիրում են շատ խոսել, Orange Պանտերան բջջային ինտերնետի սիրահարների համար է, իսկ Orange Թիթեռը` նրանց համար, ովքեր չեն ցանկանում նախապես ընտրել հեռահաղորդակցվելու իրենց եղանակը եւ ցանկանում են ազատ լինել` օգտագործելու ամսական վճարը:
Միեւնույն ժամանակ, միանալով Orange-ի Դելֆին, Պանտերա կամ Թիթեռ ամսական բաժանորդագրություններից մեկին 12 կամ 24 ամսով, կարելի է լավագույն գնով` ընդհուպ մինչեւ 1 դրամ, ձեռք բերել Nokia, Samsung, HTC, Alcatel կամ iPhone 4 հեռախոսներ:

15:37 | 20.10.11 | News | 4845
“Today is a very important day for all of us as our offer is a novelty in Armenia and CIS countries. It’s a segment offer which is meant for postpaid subscribers. These offers will change our market of voice services in Armenia which will be integrated and will develop in accordance with European trends”, said Orange Armenia CEO Bruno Duthoit.
In his turn, Orange Marketing Director Aram Mkrtchyan noted that “the offer implies a choice where each may find an offer convenient for them – more voice communication, internet or more communication without differentiation”.
Orange Dolphin is meant for those who like talking a lot, Orange Panther is for lovers of mobile internet and Orange Butterfly is for those who don’t want to choose the way they communicate beforehand.
Getting a monthly subscription to Orange Dolphin, Orange Panther and Orange Butterfly for 12 or 24 months you can obtain Nokia, Samsung, HTC and Alcatel mobile phones or iPhone 4 at  the best price – up to AMD 1.