10:12 | 15.09.11 | Նորություններ | 3063
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (ապրանքանիշը Beeline) պարգևատրել է Facebook սոցիալական ցանցում ընկերության Beeline Armenia պաշտոնական էջում անցկացված գաղափարների մրցույթի հաղթողներին: Մրցույթն անց է կացվել օգոստոսին: Beeline Armenia խումբը Facebook-ում ունի ավելի քան 4000 մասնակից:
Պարգևատրման արարողությանը հրավիրվել էին լավագույն գաղափարների հեղինակները, որոնք որոշվել են խմբի մասնակիցներից կազմված ժյուրիի անդամների կողմից, տեղեկացրեցին ընկերությունում:
Մրցույթի հաղթող` Վահագն Վարդանյանը, ստացել է առաջին մրցանակ` նեթբուք և վեց ամիս Hi-Line ծառայությունից անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երկրորդ տեղը գրաված Էդգար Աբրահամյանը պարգևատրվել է բջջային հեռախոսով և ստացել է շարժական ինտերնետի «Drive» ծառայությունից 6 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երրորդ մրցանակակիր Հակոբ Ավետիսյանը ստացավ վեց ամիս Hi-Line ծառայությունից անվճար օգտվելու հնարավորություն:
«Հայտարարելով այս մրցույթը մենք ցանկանում էինք լսել մեր հաճախորդների առաջարկները մեր ընկերության կողմից իրականացվելիք ծրագրերի առնչությամբ: Շատ հաճելի է, որ խմբի մասնակիցները ներկայացնում էին առաջարկներ ոչ միայն սակագների և ծառայությունների վերաբերյալ, այլ նաև սոցիալական ծրագրեր` առաջարկելով իրենց օգնությունը դրանց իրագործման հարցում», - նշել է ԱրմենՏելի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:

10:12 | 15.09.11 | Новости | 4723
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) наградил победителей конкурса идей, проведенного на официальной странице компании в социальной сети Facebook. Конкурс идей проводился в августе. Группа Арментел в Facebook насчитывает более 4000 участников.
На прошедшую сегодня церемонию награждения были приглашены авторы лучших идей, которых определило жюри, сформированное из участников группы, сообщили в пресс-службе компании.
Победитель конкурса – пользователь Ваагн Варданян получил в подарок от компании «АрменТел» нетбук и полугодовую подписку на услугу Hi-Line. Занявший второе место Эдгар Абраамян был награжден сотовым телефоном и полугодовой подпиской на услугу «Драйв» мобильного интернета Beeline. Третий призер - Акоп Аветисян получил полугодовую подписку на услугу Hi-Line.
«Объявляя конкурс, мы хотели услышать предложения клиентов относительно ярких будущих программ нашей компании. Мне приятно, что участники группы активно высказывали пожелания не только по тарифам и услугам, но и по социальным программам, при этом предлагая свою помощь в их реализации», - сказала руководитель службы по связям с общественностью АрменТел Ануш Беглоян.