10:12 | 15.09.11 | Նորություններ | 3063
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (ապրանքանիշը Beeline) պարգևատրել է Facebook սոցիալական ցանցում ընկերության Beeline Armenia պաշտոնական էջում անցկացված գաղափարների մրցույթի հաղթողներին: Մրցույթն անց է կացվել օգոստոսին: Beeline Armenia խումբը Facebook-ում ունի ավելի քան 4000 մասնակից:
Պարգևատրման արարողությանը հրավիրվել էին լավագույն գաղափարների հեղինակները, որոնք որոշվել են խմբի մասնակիցներից կազմված ժյուրիի անդամների կողմից, տեղեկացրեցին ընկերությունում:
Մրցույթի հաղթող` Վահագն Վարդանյանը, ստացել է առաջին մրցանակ` նեթբուք և վեց ամիս Hi-Line ծառայությունից անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երկրորդ տեղը գրաված Էդգար Աբրահամյանը պարգևատրվել է բջջային հեռախոսով և ստացել է շարժական ինտերնետի «Drive» ծառայությունից 6 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երրորդ մրցանակակիր Հակոբ Ավետիսյանը ստացավ վեց ամիս Hi-Line ծառայությունից անվճար օգտվելու հնարավորություն:
«Հայտարարելով այս մրցույթը մենք ցանկանում էինք լսել մեր հաճախորդների առաջարկները մեր ընկերության կողմից իրականացվելիք ծրագրերի առնչությամբ: Շատ հաճելի է, որ խմբի մասնակիցները ներկայացնում էին առաջարկներ ոչ միայն սակագների և ծառայությունների վերաբերյալ, այլ նաև սոցիալական ծրագրեր` առաջարկելով իրենց օգնությունը դրանց իրագործման հարցում», - նշել է ԱրմենՏելի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:

10:12 | 15.09.11 | News | 3322
Yerevan/Mediamax/.ArmenTel (Beeline trademark) awarded the winners of ideas contest held on company’s official page in Facebook social network. The ideas contest was held in August. The group of ArmenTel in Facebook has over 4000 participants.
The authors of best ideas, chosen by the jury, were invited to the award ceremony today. The jury was composed of the group members, the press service of the company reported.
The winner of the contest - Vahagn Vardanyan,  received a netbook from ArmenTel and a 6-month subscription to Hi-Line service. Edgar Abrahamyan won the second place and was awarded a mobile phone and a 6-month subscription to Beeline’s “Drive” mobile internet service. The third winner- Hakop Avetisyan, received a 6-month subscription to Hi-Line service.
“By announcing the contest we wanted to hear the proposals of the clients about bright future programs of our company. I am pleased that the participants of the group have actively expressed their wishes not only regarding the tariffs and services but also about special programs, at the same time offering their assistance in the realization of these programs,” ArmenTel spokeswoman Anush Begloyan said.