18:03 | 24.06.11 | Նորություններ | 3561
«Հայփոստ Թրաստ Մենեջմենթ» ընկերությունն այսօր հայտարարել է “Հայփոստ-Մարաթոն-2011» ծրագրի մեկնարկի մասին, որի շրջանակներում մինչեւ տարեվերջ կվերաբացվեն «Հայփոստ»-ի 50 նորացված բաժանմունքներ` 12-ը Երեւանում, 38-ը` մարզերում:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունից, ծրագիրը նախատեսում է բաժանմունքների նորացում թե արտաքին տեսքի, թե տեխնիկական վերազինման, թե ժամանակակից ենթակառույցների ներդրման առումով:
Բոլոր նորացված բաժանմունքներում ավանդական եւ ոչ ավանդական փոստային ծառայություններից բացի կտրամադրեն ֆինանսական եւ կոմերցիոն բազմաբնույթ ծառայություններ: Հաճախորդներին կառաջարկվեն նաեւ ինտերնետային կապ, պատճենահանում, տպագրություն և ֆաքսիմիլային կապ:
Նորացված բաժանմունքներ կվերաբացվեն Երեւանում (12 բաժանմունք), Արագածոտնի մարզում (2 բաժանմունք ), Արարատի մարզում  (4 բաժանմունք), Արմավիրի մարզում (1 բաժանմունք), Գեղարքունիքի մարզում (4 բաժանմունք),  Լոռու մարզում  (5 բաժանմունք), Կոտայքի մարզում (7 բաժանմունք), Շիրակի մարզում  (2 բաժանմունք), Սյունիքի մարզում (6 բաժանմունք), Տավուշի մարզում(3 բաժանմունք) եւ Վանաձորի մարզում (4 բաժանմունք):

18:03 | 24.06.11 | Новости | 4707
Ереван /Медиамакс/. Компания “Айпост Траст Менеджмент” объявила сегодня о начале программы «Апост-Марафон-2011», в рамках которой до конца года будут открыты 50 обновленных филиалов “Айпост”, 12  из которых в Ереване, 38 – в марзах.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, программа предусматривает обновление филиалов, включая экстерьер, техническое перевооружение и внедрение современной инфраструктуры.
Во всех обновленных отделениях кроме традиционных и нетрадиционных почтовых услуг будут предоставляться  также многообразные услуги финансового и коммерческого характера. Клиентам будет предложена также интернет-связь, услуги ксерокса, типографии и факсимильная связь.
Обновленные почтовые отделения будут открыты в Ереване (12 отделений), Арагацотнском марзе (2 отделения ), Араратском марзе  (4 отделений), Армавирском марзе (1 отделение), Гегаркунинском марзе (4 отделений),  Лорийском марзе  (5 отделений), Котайксом марзе (7 отделений), Ширакском марзе  (2 отделения), Сюникском марзе (6 отделений), Тавушском марзе (3 отделения) и Вайоцдзорском марзе (4 отделения).