17:31 | 27.05.11 | Նորություններ | 3832
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր պարգեւատրել է «Իմ համայնքը» թեմայով համապետական մրցույթի հաղթողներին:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունից, մրցույթն անց է կացվել Հայաստանում տեղական ինքնակառավարման 15-ամյակին նվիրված միջոցառումների շրջանակներում:
Մրցույթին մասնակցել են Հայաստանի միջնակարգ դպրոցների աշակերտներ, որոնց առաջարկվել է իրենց համայնքի մասին շարադրություն գրել:
Հանձնաժողովը 11 ամենալավ շարադրություններն է ընտրել` մեկական շարադրություն Հայաստանի եւ Երեւանի յուրաքանչյուր մարզից: Եւս երեք դպրոցականներին` ամենագունեղ եւ պայծառ աշխատանքների հեղինակներին, շնորհվել են պատվավոր առաջին տեղերը:

17:31 | 27.05.11 | Новости | 5049
Ереван/Медиамакс/. Компания АрменТел (торговая марка Beeline) наградила сегодня победителей общереспубликанского конкурса сочинений на тему «Моя община».
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, конкурс проводился в рамках цикла мероприятий, посвященных 15-летию внедрения в Армении системы местного самоуправления.
В конкурсе приняли участие ученики средних школ Армении, которым было предложено написать сочинение о своей общине.
Жюри выбрало 11 лучших сочинений, по одному из каждого марза Армении и Еревана. Еще трем школьникам - авторам самых ярких и красочных работ были присуждены почетные первые места.