16:11 | 11.05.11 | Նորություններ | 3493
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան այսօր Կաննի կինոփառատոնի մասնակցության 2 հոգու պատվավոր հյուրի ուղեգիր հանձնեց Orange-ի «Խոսենք» ձայնային ծառայության բաժանորդներից մեկին` Երեւանի բնակիչ, քսանամյա Մանե Մելիքսեթյանին:
Կաննի փառատոնի այս ուղեգիրն Orange-ը նախատեսել էր Orange Կինո ծառայությունից օգտվողների համար, ովքեր կինո կգնային ապրիլի 26-ից մինչեւ մայիսի 8-ն ընկած ժամանակահատվածում եւ իրենց տոմսի հատուկ հատվածը կգցեին «Կաննի» համար նախատեսված արկղերում: Մայիսի 10-ին Երեւանում եւ Գյումրիում տեղադրված արկղերը պաշտոնապես բացվեցին, եւ պատահականության սկզբունքով ընտրվեց մեկ տոմս:
«Շնորհավորում ենք Մանեին այս հաջողության համար: Արկղից մենք դուրս բերեցինք 553 տոմս, եւ այս անգամ բախտը ժպտաց Մանեին, որը չնայած արդեն առիթ ունեցել էր օգտվելու Orange Կինո ծառայությունից, սակայն այս հատուկ ժամանակահատվածում միայն մեկ անգամ էր գնացել կինո դիտելու: Սա իսկապես կոչվում է «բախտը բերել»: Վստահ եմ, որ այս ճամփորդությունն անմոռանալի է լինելու նրա համար: Սիրով հանձնում եմ նրան այս նվերը եւ ցանկանում, որ ապագայում նույնպես նրան սպասեն մեծ ու փոքր անակնկալ հաջողություններ», - ասաց Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:

16:11 | 11.05.11 | News | 4662
Yerevan/Mediamax/. Today Bruno Duthoit, Orange Armenia CEO, presented to one of Orange Let’s Talk customers, twenty-year old Mane Meliksetyan from Yerevan, the VIP package for two to attend Cannes Film Festival.
The package was designed for one of Orange Kino fans, who would use the service to watch a movie with a friend between April 26 and May 8 and would throw the special part of the ticket in “Cannes” boxes. On May 10, the boxes from Yerevan and Gyumri were opened and one ticket was randomly withdrawn in public.
“We congratulate Mane for this success. There were 553 tickets in the boxes and this time the lucky customer was Mane, who had used Orange Kino previously as well, but during this special period went to the cinema only once. This is what we call a “good luck”. I am sure that this will be an unforgettable trip for her and the person she will choose to accompany her. I give her this gift with pleasure and wish her a lot of other big or small surprises in the future as well”, Orange CEO said.