10:03 | 09.03.11 | Նորություններ | 3937
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը 210 մլն դրամ է հատկացրել Վանաձորում նորակառույց շենքում անօթևան մարդկանց համար 20 բնակարան ձեռք բերելու նպատակով:
Կիսավեր ու խոնավ տնակներում ապրող վանաձորցի 20 ընտանիքներ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի շնորհիվ բնակարանամուտ են տոնել նորակառույց շենքում, Մեդիամաքսին հայտնեցին ընկերության մամլո ծառայությունում:
“Մենք կարողանում ենք երազել ու իրականություն դարձնել մեր երազանքները, քանի որ հավատում ենք Հայաստանի ապագային և մտածում ենք մեր ազգի մասին”, - ասաց ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

Yerevan/Mediamax/. VivaCell-MTS allocated 210 million AMD for obtaining 20 apartments in a newly-constructed residential building for the homeless people in Vanadzor.
These families living for years in desolated and damp houses, owing to VivaCell-MTS celebrated house-warming in a newly-constructed residential building, Mediamax was told at the company's press service.
“We dare to dream because we believe in the future of Armenia, and we care for our nation”, said VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian.