14:04 | 20.01.11 | Նորություններ | 3897
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է իրավաբանական անձանց համար կանխավճարային սակագնային փաթեթների գործարկման մասին:
Սակագնային փաթեթները գործարկվել են Հայաստանի բոլոր մարզերում. «Արագածոտն Ցանց», «Արարատ Ցանց», «Արմավիր Ցանց», «Վայոց Ձոր Ցանց», «Գեղարքունիք Ցանց», «Կոտայք Ցանց», «Լոռի Ցանց», «Սյունիք Ցանց», «Տավուշ Ցանց» եւ «Շիրակ Ցանց»:
Փաթեթները հնարավորություն են տալիս համանուն մարզում գտնվող բաժանորդներին յուրաքանչյուր օրվա ընթացքում իրականացնել անվճար զանգեր Beeline բջջային ցանցում` սկսած 6-րդ րոպեից: Օրվա ընթացքում զանգերի առաջին 5 րոպեները տարիֆիկացվում են 5 դրամ/րոպե սակագնով: Եթե բաժանորդը գտնվում է իր տարածաշրջանից դուրս, ապա Beeline ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 19 դրամ:
Դեպի Beeline ֆիքսված եւ ՀՀ ու ԼՂՀ այլ բջջային ցանցեր ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը 39 դրամ է: SMS-հաղորդագրություններ Beeline ցանցում եւ դեպի Հայաստանի ու ԼՂՀ-ի այլ բջջային ցանցեր կարելի է ուղարկել 19 դրամ, իսկ միջազգային ցանցեր` 30 դրամ սակագնով: Նշված սակագնային փաթեթների օրական բաժանորդավճարը կազմում է 1 դրամ:
«Միասնական օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերության կորպորատիվ հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռվում օգտվել կապի ծառայություններից աննախադեպ ցածր գներով: Օրինակ, «Արարատ Ցանց» սակագնային փաթեթի բաժանորդը կարող է իրականացնել անսահմանափակ քանակությամբ զանգեր Beeline բջջային ցանցում օրական ընդամենը 26 դրամով, ներառյալ բաժանորդավճարը»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

14:04 | 20.01.11 | Новости | 3911
Ереван/Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) запустил предоплатные региональные тарифные планы для юридических лиц.
Тарифные планы запущены во всех регионах Армении: «Сеть-Арагацотн», «Сеть-Арарат», «Сеть-Армавир», «Сеть-Вайоц Дзор», «Сеть-Гегаркуник», «Сеть-Котайк», «Сеть-Лори», «Сеть-Сюник», «Сеть-Тавуш» и «Сеть-Ширак».
Они позволяют абонентам, находящимся в «домашнем» регионе, совершать бесплатные звонки внутри мобильной сети Beeline, начиная с 6-й минуты общения в течение дня. Стоимость звонка в течение первых 5 минут составляет 5 драм/мин. Если абонент находится вне «домашнего» региона, то звонки в сети Beeline тарифицируются из расчета 19 драм/мин.
Стоимость минуты исходящего звонка на номера фиксированной сети Beeline и на номера других сотовых операторов РА и НКР составляет 39 драм. SMS-сообщения в сети Beeline и на номера других сотовых сетей РА и НКР можно отправлять за 19 драмов, а на международные сети - за 30 драмов. Ежедневная абонентская плата в указанных тарифных планах составляет 1 драм.
«Корпоративные клиенты универсального оператора связи – «АрменТел» получают возможность пользоваться услугами связи по беспрецедентно низким ценам. Так, например, абонент ТП «Сеть-Арарат» может совершать неограниченное количество звонков внутри мобильной сети Beeline всего за 26 драмов в день с учетом абонентской платы», - сказал гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.