10:57 | 24.11.10 | Նորություններ | 4859
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը կարծում է, որ իր ղեկավարած ընկերության հաջողության ուղին “մեծ ներդրում է կառավարման հայկական մշակույթի եւ կորպորատիվ վարքագծի հիմքերը ստեղծելու գործում”:
Այս մասին նա ասել է Գյումրիի Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների կենտրոնի եւ Մանկավարժական համալսարանի ուսանողների հետ հանդիպման ժամանակ:
Ռալֆ Յիրիկյանը նկատել է, որ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի կորպորատիվ մշակույթը “ձևավորվել է իրական բիզնես միջավայրում` հայկական միջավայրի եւ միջազգային լավագույն փորձի համադրման արդյունքում”:

10:57 | 24.11.10 | Новости | 4845
Ереван/Медиамакс/. Гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян считает, что путь успеха возглавляемой им компании является «большим вкладом в создание основ армянской культуры управления и корпоративного поведения».
Об этом он сказал во время встречи со студентами Педагогического университета и Центра информационных технологий Гюмри.
Ральф Йирикян отметил, что корпоративная культура «ВиваСелл-МТС» «сформировалась в реальной бизнес-атмосфере, в результате сопряжения армянской атмосферы с лучшим мировым опытом».