10:57 | 24.11.10 | Նորություններ | 4859
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը կարծում է, որ իր ղեկավարած ընկերության հաջողության ուղին “մեծ ներդրում է կառավարման հայկական մշակույթի եւ կորպորատիվ վարքագծի հիմքերը ստեղծելու գործում”:
Այս մասին նա ասել է Գյումրիի Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների կենտրոնի եւ Մանկավարժական համալսարանի ուսանողների հետ հանդիպման ժամանակ:
Ռալֆ Յիրիկյանը նկատել է, որ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի կորպորատիվ մշակույթը “ձևավորվել է իրական բիզնես միջավայրում` հայկական միջավայրի եւ միջազգային լավագույն փորձի համադրման արդյունքում”:

10:57 | 24.11.10 | News | 4816
Yerevan/Mediamax/. “VivaCell-MTS” General Manager Ralph Yirikian believes that the success path of the company headed by him is “a big contribution to establishing the bases of Armenian culture of management and corporate behavior”.
He said this at his meeting with students of Pedagogical University and the Center of Information Technologies in Gyumri.
Ralph Yirikian noted that corporate culture of “VivaCell-MTS” “has formed in real business atmosphere, as a result of conjugation of Armenian atmosphere with best world practice”.