15:24 | 15.11.10 | Նորություններ | 5545
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Idram» ընկերությունը հաղթող է ճանաչվել GITI-2010 տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նորարարական տարածաշրջանային կոնֆերանսում` «Լավագույն համալիր բիզնես-լուծում» անվանակարգում:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «Idram» ընկերությունում, նոյեմբերի 10-12-ը Թբիլիսիում կայացած GITI-2010 կոնֆերանսին մասնակցել են հայաստանյան 18 IT-ընկերություններ:
14 անվանակարգերից 5-ում մրցանակների են արժանացել հայաստանյան ընկերությունները:
EKENG ընկերությունը հաղթող է ճանաչվել «Լավագույն IT-նախագծի առաջարկ» անվանակարգում, «X-TECH»-ը` «Լավագույն մուլտիմեդիա լուծում», «LimeTech»-ը` «Տարվա լավագույն ինտեգրատոր», «Essential Solutions»-ը` «Լավագույն B2B լուծում» եւ «Idram»-ը` «Լավագույն համալիր բիզնես լուծում» անվանակարգում:

15:24 | 15.11.10 | Новости | 5867
Ереван/Медиамакс/. Компания «Idram» стала победителем региональной конференции по инновациям в сфере информационных технологий GITI-2010 в номинации «Лучшее комплексное бизнес-решение».
Как сообщили Медиамакс в компании «Idram», на состоявшейся 10-12 ноября в Тбилиси конференции GITI-2010 приняли участие представители 18 армянских IT- компаний.
В 5-и номинациях из 14-и призы достались армянским компаниям.
В частности, компания «EKENG» стала победителем в номинации «Лучшее предложение IT-проекта», «X-TECH» - «Лучшее мультимедийное решение», «LimeTech» - «Лучший интегратор года», Essential Solutions - «Лучее решение по B2B» и «Idram» - «Лучшее комплексное бизнес-решение».