15:24 | 15.11.10 | Նորություններ | 5545
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Idram» ընկերությունը հաղթող է ճանաչվել GITI-2010 տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նորարարական տարածաշրջանային կոնֆերանսում` «Լավագույն համալիր բիզնես-լուծում» անվանակարգում:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «Idram» ընկերությունում, նոյեմբերի 10-12-ը Թբիլիսիում կայացած GITI-2010 կոնֆերանսին մասնակցել են հայաստանյան 18 IT-ընկերություններ:
14 անվանակարգերից 5-ում մրցանակների են արժանացել հայաստանյան ընկերությունները:
EKENG ընկերությունը հաղթող է ճանաչվել «Լավագույն IT-նախագծի առաջարկ» անվանակարգում, «X-TECH»-ը` «Լավագույն մուլտիմեդիա լուծում», «LimeTech»-ը` «Տարվա լավագույն ինտեգրատոր», «Essential Solutions»-ը` «Լավագույն B2B լուծում» եւ «Idram»-ը` «Լավագույն համալիր բիզնես լուծում» անվանակարգում:

15:24 | 15.11.10 | News | 5868
Yerevan/Mediamax/. “Idram” company became the winner of GITI-2010 regional conference for innovation s in IT sphere in “Best complex business solution” nomination.
Mediamax was informed in “Idram” that the representatives of 18 Armenian IT companies took part in GITI-2010 conference in Tbilisi on November 10-12.
Armenian companies became the winners in 5 nominations from 14.
In particular «EKENG» company became the winner in “Best IT project suggestion” nomination, “X-TECH” in “Best multimedia solution”, “Lime Tech” in “Best integrator”, “Essential Solutions” in “Best solution on B2B” and “Idram” in “Best complex business solution”.