13:59 | 03.11.10 | Նորություններ | 3994
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը կրկնապատկել է «Hi Line 2048» անսահմանափակ սակագնային պլանի բաժանորդների համար ելքային կապուղու թողունակությունը:
«Hi Line Բազային 2048» եւ «Hi Line Նախընտրելի 2048» սակագնային պլաններում ելքային կապուղու թողունակության ավտոմատ բարձրացումը 512 Կբիտ/վ-ից մինչեւ 1024 Կբիտ/վ իրականացվում է առանց լրացուցիչ վճարի, փուլային սկզբունքով, այսօր Մեդիամաքս-ին ասել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
«Hi Line ծառայության նկատմամբ աճող պահանջարկը բավարարելու նպատակով մենք հետեւողականորեն զարգացնում ենք մեր ենթակառուցվածքը եւ ավելացնում արտաքին մայրուղիների թիվը: Կատարած աշխատանքը թույլ է տալիս ընդլայնել ծառայության աշխարհագրությունը, կրկնապատկել բաժանորդային կապուղիների թողունակությունը` զուգահեռաբար ստեղծելով հիմք նոր ունիվերսալ առաջարկների  համար», - ասել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«ԱրմենՏել»-ը Hi Line ծառայությունը տրամադրում է 2007 թվականից, ներկայում ծառայությունը հասանելի է Հայաստանի 38 քաղաքների բնակիչներին:

13:59 | 03.11.10 | News | 3955
Yerevan/Mediamax/. Beeline doubled transmission capacity of the upload channel for subscribers of “Hi Line 2048” unlimited tariff plan.
Automatic increase of the transmission capacity of upload channel from 512Kbps to 1024Kbps for “Hi Line Basic 2048” tariff plan and subscribers of “Hi Line Preferred 2048” tariff plan is realized stage by stage without any additional fee, Mediamax was informed in the press service of the company today.
“In order to meet the growing demand for Hi Line service, we consistently develop our infrastructure and increase the number of external mains. The work we have carried out allows us expanding the service geography, doubling transmission capacity of subscriber channels, simultaneously creating a basis for new universal offers”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
“ArmenTel” has been providing Hi Line service since 2007, and at present it is available for residents of 38 towns of Armenia.