11:40 | 22.10.10 | Նորություններ | 3845
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Շարժական գրասենյակ» ծրագրի աշխարհագրության ընդլայնման մասին:
Հոկտեմբերի 26-ից բացի Սյունիքի, Գեղարքունիքի, Արմավիրի, Լոռու եւ Արագածոտնի մարզերից, ծրագիրը կիրականացվի նաեւ Կոտայքի եւ Շիրակի մարզերում:
«Շարժական գրասենյակը» տրամադրում է ընկերության կողմից մատուցվող բազմաթիվ ծառայություններ հեռավոր գյուղերի եւ բնակավայրերի բնակիչներին: Բաժանորդները կարող են վճարել ֆիքսված եւ բջջային հեռախոսակապի, ինչպես նաեւ ինտերնետ-կապի ծառայությունների համար, վերալիցքավորել հաշիվը, ձեռք բերել SIM-քարտեր, հեռախոսներ, միանալ ընկերության կողմից առաջարկվող ծառայություններին, ստանալ հաշվի վերծանում եւ այլն:
«Մենք հետագայում մտադիր ենք էլ ավելի ընդլայնել «Շարժական գրասենյակ» ծրագրի աշխարհագրությունը` ընկերության կողմից մատուցվող ծառայությունները դարձնելով ավելի հասանելի եւ հարմարավետ»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Գրասենյակ անիվների վրա» ծրագիրը մեկնարկել է 2010թ. մայիսի 31-ին: Հեռավոր վայրերի բնակչությունը նախապես կտեղեկացվի իրենց գյուղում շարժական գրասենյակի աշխատանքային օրերի եւ ժամերի վերաբերյալ:

11:40 | 22.10.10 | Новости | 3863
Ереван/Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявил о расширении географии проекта «мобильный офис».
26 октября в дополнение к Арагацотнскому, Армавирскому, Гегаркуникскому, Лорийскому и Сюникскому марзам, программа стартует в Котайкском и Ширакском регионах Армении.
«Мобильный офис» предоставляет широкий спектр услуг компании «АрменТел» жителям отдаленных сел и населенных пунктов страны. Абоненты могут оплатить услуги фиксированной, мобильной и интернет связи, пополнить баланс, приобрести SIM-карты, телефоны, подключиться к услугам компании, получить детализацию счета и пр.
«Мы намерены и дальше расширять географию «офиса на колесах», делая услуги компании доступнее, а сервис удобнее», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
Старт программы «мобильный офис» был дан 31 мая 2010 года. Жители каждого населенного пункта заранее оповещаются о дате и времени работы офиса в их селе.