13:01 | 04.08.10 | Նորություններ | 4229
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է Hi-Line ծառայության անսահմանափակ փաթեթների բոլոր բաժանորդների համար ինտերներտ մատչման արագության կրկնապատկման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին են հաղորդել ընկերության մամլո-ծառայությունում, այժմ “Hi-Line Unlimited 1024/256” սակագնային փաթեթի բաժանորդների բեռնավորման արագությունը հասնում է 2048Կբ/վ, իսկ ամսեկան վճարը մնում է անփոփոխ` 15 հազար դրամ:
Փոփոխությունները գործում են նաեւ նոր բաժանորդների համար, որոնց միացման դեպքում կտրամադրվի կրկնապատկված արագություն նախկին գնով:
“Հաճելի է հայտարարել Hi-Line ծառայության որակապես նոր փուլի մեկնարկի մասին. մենք անսահմանափակ սակագնային փաթեթների համար երկու անգամ ավելացրել ենք արագությունը` պահպանելով ծառայության նախկին արժեքը: Վստահ եմ, որ այս որոշումը կնպաստի ոչ միայն ինտերնետ մատչման գնի հետագա նվազմանը, այլեւ էապես կազդի երկրում ինտերնետի միջին արագության վրա”, - ասել է “ԱրմենՏել”-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

13:01 | 04.08.10 | News | 4146
Mediamax was informed in the press service of the company, now “Hi-Line Unlimited 1024/256” tariff plan subscribers can download up to 2048kb per second, and monthly payment will remain unchanged, making 15 thousand AMD.
The changes include the new subscribers as well, who will be provided double speed for the former price at connection.
“It is a pleasure for me to announce the new quality stage within the development of Hi-Line service: we have doubled the speed of unlimited tariff plans, preserving the former cost of the service. I am sure that this decision will contribute to both further price reduction for internet access in Armenia and affect the average internet connection speed in the country”, stated “ArmenTel” General Director Igor Klimko.