13:01 | 04.08.10 | Նորություններ | 4229
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է Hi-Line ծառայության անսահմանափակ փաթեթների բոլոր բաժանորդների համար ինտերներտ մատչման արագության կրկնապատկման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին են հաղորդել ընկերության մամլո-ծառայությունում, այժմ “Hi-Line Unlimited 1024/256” սակագնային փաթեթի բաժանորդների բեռնավորման արագությունը հասնում է 2048Կբ/վ, իսկ ամսեկան վճարը մնում է անփոփոխ` 15 հազար դրամ:
Փոփոխությունները գործում են նաեւ նոր բաժանորդների համար, որոնց միացման դեպքում կտրամադրվի կրկնապատկված արագություն նախկին գնով:
“Հաճելի է հայտարարել Hi-Line ծառայության որակապես նոր փուլի մեկնարկի մասին. մենք անսահմանափակ սակագնային փաթեթների համար երկու անգամ ավելացրել ենք արագությունը` պահպանելով ծառայության նախկին արժեքը: Վստահ եմ, որ այս որոշումը կնպաստի ոչ միայն ինտերնետ մատչման գնի հետագա նվազմանը, այլեւ էապես կազդի երկրում ինտերնետի միջին արագության վրա”, - ասել է “ԱրմենՏել”-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

13:01 | 04.08.10 | Новости | 4220
Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявил сегодня об удвоении скорости доступа в интернет для всех абонентов безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line без дополнительной платы.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, теперь максимальная скорость скачивания у абонентов тарифного плана «Hi-Line Unlimited 1024/256» достигает 2048 Кб/с, а ежемесячная плата останется неизменной - 15 тыс. драм.
Изменение распространяется и на новых абонентов, которым при подключении будет предоставлена удвоенная скорость по прежней цене.
«Мне приятно объявить о наступлении качественно нового этапа в развитии услуги Hi-Line: мы в два раза увеличили скорость на безлимитных тарифных планах при сохранении прежней стоимости услуги. Уверен, что данное решение будет способствовать не только дальнейшему снижению стоимости интернет-доступа в Армении, но и существенно повлияет на среднюю скорость интернет-соединения в стране», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.