09:50 | 08.04.10 | Նորություններ | 4514
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է Գյումրիում` Շահումյանի փ. 185 հասցեում, վաճառքի եւ սպասարկման նոր գրասենյակի բացման մասին:
«Բացելով նոր գրասենյակ Գյումրիում` մենք առաջնորդվել ենք «ԱրմենՏել» ընկերության` որպես ինտեգրված օպերատորի կողմից մատուցվող ծառայությունների նկատմամբ պահանջարկի ավելացմամբ: Մեր կողմից առաջարկվող շարժական կապի նոր սակագները, մասնավորապես, «Մարզային սակագնային փաթեթները» եւ լայնաշերտ ինտերնետի ծառայությունները ավելացրել են պահանջարկը, որի արդյունքում առաջացել է վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների ցանցի հետագա ընդլայնման անհրաժեշտություն»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Սա թվով երրորդ Beeline գրասենյակն է Գյումրի քաղաքում: Ներկայում Հայաստանում գործում է վաճառքի եւ սպասարկման 82 գրասենյակ, որից 24-ը` Երեւանում:
2010թ. մարտի 1-ին Beeline-ը գործարկել էր «Շիրակ», «Լոռի», «Սյունիք», «Տավուշ» եւ «Վայոց Ձոր» կանխավճարային մարզային սակագնային փաթեթները ֆիզիկական անձանց համար: Սակագնային պլանները թույլ են տալիս Beeline բջջային ցանցում կատարել ելքային զանգեր 9 դրամով` անկախ խոսակցության տեւողությունից:

09:50 | 08.04.10 | News | 4517
Yerevan/Mediamax/. Beeline opened a new sales and customer service office in Gyumri at 185 Shahumyan Street.
“Opening the new office in Gyumri, we are guided by the increased demand for Beeline services as an integrated operator. The new tariff plans of mobile connection we have offered, in particular the “Regional tariffs”, and the services of broadband internet access increased demand for our offers, and, as a result, there was the necessity to further on expand the network of our sales and customer service offices”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
The new Beeline office is the third in Gyumri. In general, there are 82 sales and customer service offices functioning in Armenia, 24 of them in Yerevan.
On March 1, 2010, Beeline launched prepaid regional tariff plans “Vayots Dzor”, “Lori”, “Syunik”, “Tavush”, and “Shirak” for individuals, which allow making calls inside Beeline network at the tariff of 9 AMD irrespective of the duration of the cal.