“ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյան
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը կարծում է, որ բիզնեսում, ինչպես եւ սպորտում, հաղթողը պետք է կարողանա պահպանել իր դիրքերը”:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, Ռալֆ Յիրիկյանն այդ մասին ասել է Ոստիկանության ակադեմիայի ուսանողների հետ հանդիպման ընթացքում:
“Քրտնաջան աշխատանքի եւ շարունակական կատարելագործման շնորհիվ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը ձեռք է բերել ՀՀ բջջային շուկայի առաջատարի համբավը: Սակայն առաջատարի դիրքին հասնելը դեռ բավարար չէ: Բիզնեսում, ինչպես եւ սպորտում, հաղթողը պետք է կարողանա պահպանել իր դիրքերը: Մեր դեպքում տեղական առանձնահատկություններով միջազգային օպերատորի դիրքը ձեռք է բերվում եւ պահպանվում սպասարկման որակի բարելավմանն ու նորարարությունների ներդրմանն ուղղված մշտական աշխատանքի շնորհիվ”,- ասել է “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի ղեկավարը:

10:05 | 11.03.10 | Новости | 4730
Ереван/Медиамакс/. Гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян считает, что как и в спорте, так и в бизнесе «победитель должен отстаивать свой статус».
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, Ральф Йирикян сказал об этом на встрече со студентами Полицейской Академии.
«Благодаря усердной работе и постоянному самосовершенствованию, «ВиваСелл-МТС» обрел репутацию лидера рынка сотовой связи Армении. Однако достижения лидирующей позиции недостаточно. Как и в спорте, так и в бизнесе победитель должен отстаивать свой статус. В нашем случае позиция международного оператора с местными особенностями достигается и сохраняется посредством постоянном работы над услучшением качества обслуживания и внедрения инноваций», - сказал глава «ВиваСелл-МТС».