“ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյան
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը կարծում է, որ բիզնեսում, ինչպես եւ սպորտում, հաղթողը պետք է կարողանա պահպանել իր դիրքերը”:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, Ռալֆ Յիրիկյանն այդ մասին ասել է Ոստիկանության ակադեմիայի ուսանողների հետ հանդիպման ընթացքում:
“Քրտնաջան աշխատանքի եւ շարունակական կատարելագործման շնորհիվ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը ձեռք է բերել ՀՀ բջջային շուկայի առաջատարի համբավը: Սակայն առաջատարի դիրքին հասնելը դեռ բավարար չէ: Բիզնեսում, ինչպես եւ սպորտում, հաղթողը պետք է կարողանա պահպանել իր դիրքերը: Մեր դեպքում տեղական առանձնահատկություններով միջազգային օպերատորի դիրքը ձեռք է բերվում եւ պահպանվում սպասարկման որակի բարելավմանն ու նորարարությունների ներդրմանն ուղղված մշտական աշխատանքի շնորհիվ”,- ասել է “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի ղեկավարը:

“VivaCell-MTS” Head: The winner has to maintain its status //11.03.2010
Yerevan/Mediamax/.  “VivaCell-MTS” General Manager Ralph Yirikian believes that just like in sports, in business “the winner has to maintain its status”.
Mediamax was informed in the press service of the company that Ralph Yirikian said this at his meeting with the students of the Police Academy.
“Through hard work and continuous improvement, “VivaCell-MTS” has achieved the reputation of Armenia’s market leader. However, achieving market leadership is not enough. Leadership means responsibility toward our subscriber and towards the wider society. Like in sports, the winner has to maintain its status. In our case, the position of International Operator with Local Flavor is achieved and maintained through constant work towards improving quality and innovation in service delivery and customer care”, said “VivaCell-MTS” General Manager Ralph Yirikian.