Երեւան /Մեդիամաքս/. ADC ինտերնետ պրովայդերը հայտարարել է FastClick ներտնային ինտերնետի ծառայության միացման ակցիայի ժամկետի երկարացման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, ակցիայի երկարաձգումը նվիրված է կանանց տոներին:
Մինչեւ ապրիլի 7-ը ստորագրելով մեկ տարվա պայմանագիր` FastClick ծառայության բաժանորդները կստանան բարձրորակ գերարագ ինտերնետ համաչափ արագություններով եւ ցածր գներով, նշել են ADC-ում: Այստեղ ընդգծել են նաեւ, որ գիշերային ժամերին եւ կիրակի օրերին բաժանորդների պատվիրած արագությունը կկրկնապատկվի:

09:55 | 09.03.10 | Новости | 3322
Ереван /Медиамакс/. Интернет-провайдер ADC объявил о продлении срока акции на подключение к услуге домашнего интернета FastClick.
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе компании, продление акции приурочено к женским праздникам.
Подписав до 7 апреля контракт на один год, абоненты услуги FastClick получат высококачественный сверхскоростной интернет с симметричными скоростями по низким ценам, отметили в ADC. Здесь также подчеркнули, что в ночные часы и по воскресеньям заказанная абонентами скорость услуги будет увеличиваться в два раза.