10:04 | 12.12.09 | Նորություններ | 2554
Մասնավորապես, սակագները իջեցվել են «Ալո մենք», «Մագնիս», «Բարբառ», «Համար 5» սակագնային պլանների եւ «Գիշերային ինտերնետ» ծառայության բաժանորդների համար:
Այսպես, «Ալո մենք», «Մագնիս» եւ «Բարբառ» սակագնային պլանների շրջանակներում ինտերնետի սակագինն այժմ կազմում է 65 դրամ/ՄԲ, «Համար 5» սակագնային պլանի շրջանակներում` 55 դրամ/ՄԲ, իսկ «Գիշերային ինտերնետ» ծառայությունից օգտվելիս բոլոր կանխավճարային բաժանորդների համար 1 ՄԲ-ի արժեքը կազմում է ընդամենը 25 դրամ/ՄԲ:
«Բջջային հեռախոսով ինտերնետից օգտվողների թիվն օրեցօր աճում է: Բջջային ինտերնետի սակագների այսպիսի նշանակալի իջեցման շնորհիվ մեր կանխավճարային բաժանորդներին ինտերնետից ավելի մատչելի սակագներով օգտվելու հիանալի հնարավորություն է ընձեռվում», - նշել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

10:04 | 12.12.09 | News | 3476
In particular, new lower tariffs are set for the Internet for “Alo We”, “Number 5”, “Magnis”, and “Dialect” tariff plans and “Internet Night” service, Mediamax was told by VivaCell-MTS press-service.
Now the tariff of Internet is AMD 65 per MB within “Alo We”, “Magnis” and “Dialect” tariff plans, AMD 55 per MB within “Number 5”, and only AMD 25 per MB - for all prepaid subscribers using the “Internet Night” service.
“Our subscriber base of mobile internet is growing every day. Thanks to these major tariff reductions for mobile internet, our prepaid segment has got an excellent opportunity for surfing internet at much more affordable tariffs”, said VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian.