10:04 | 12.12.09 | Նորություններ | 2554
Մասնավորապես, սակագները իջեցվել են «Ալո մենք», «Մագնիս», «Բարբառ», «Համար 5» սակագնային պլանների եւ «Գիշերային ինտերնետ» ծառայության բաժանորդների համար:
Այսպես, «Ալո մենք», «Մագնիս» եւ «Բարբառ» սակագնային պլանների շրջանակներում ինտերնետի սակագինն այժմ կազմում է 65 դրամ/ՄԲ, «Համար 5» սակագնային պլանի շրջանակներում` 55 դրամ/ՄԲ, իսկ «Գիշերային ինտերնետ» ծառայությունից օգտվելիս բոլոր կանխավճարային բաժանորդների համար 1 ՄԲ-ի արժեքը կազմում է ընդամենը 25 դրամ/ՄԲ:
«Բջջային հեռախոսով ինտերնետից օգտվողների թիվն օրեցօր աճում է: Բջջային ինտերնետի սակագների այսպիսի նշանակալի իջեցման շնորհիվ մեր կանխավճարային բաժանորդներին ինտերնետից ավելի մատչելի սակագներով օգտվելու հիանալի հնարավորություն է ընձեռվում», - նշել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

10:04 | 12.12.09 | Новости | 4797
Ереван /Медиамакс/. Сотовый оператор «ВиваСелл-МТС» снизил тарифы на мобильный интернет в рамках нескольких тарифных планов.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, новые тарифы установлены в рамках тарифных планов «Ало мы», «Номер 5», «Магнис» и «Диалект», а также услуги «Ночной интернет».
Так, в рамках тарифных планов «Ало мы», «Магнис» и «Диалект» интернет отныне предоставляется по 65 драмов за 1 МБ, для абонентов «Номер 5» - по 55 драмов за 1 МБ, а в рамках услуги «Ночной интернет» – 25 драмов за 1 МБ для всех предоплатных абонентов.
«Наша абонентская база пользователей мобильного интернета растет с каждым днем, и благодаря существенным сокращениям тарифов, наши абоненты предоплатого сегмента получают еще более выгодные условия для доступа во Всемирную сеть», - сказал гедиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян.