16:49 | 17.11.09 | Նորություններ | 3628
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է “Hi Line առանց խոչընդոտների” ակցիայի մեկնարկի մասին, որը կտեւի մինչեւ դեկտեմբերի 31-ը:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ ակցիայի շրջանակներում ADSL-ինտերնետի միացումը լինելու է անվճար, իսկ մոդեմների գները դարձել են առավել մատչելի:
“Hi Line Unlimidet 1024” սակագնային պլանին միանալու դեպքում մոդեմը տրամադրվելու է անվճար: “Hi Line Unlimited 512” եւ “Hi Line Unlimited 256” սակագնային պլաններն ընտրած բաժանորդների համար մոդեմը կարժենա, համապատասխանաբար, 4800 եւ 7200 դրամ:
Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է ցանցում ADSL 2+ ստանդարտի ներդրման մասին, որի առավելագույն արագությունը կարող է հասնել մինչեւ 24 Մբիտ/վրկ: Beeline-ի ղեկավարի խոսքերով, այդ նորարարությունը թույլ կտա ընդլայնել տրամադրվող ծառայությունների շրջանակը:
“Վստահ եմ, որ մեր հաճախորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն բարձր եւ կայուն արագությամբ ինտերնետում աշխատելու հարմարավետությունը”,- ասել է Իգոր Կլիմկոն:
Նա նշել է նաեւ, որ “ԱրմենՏելի” առաջարկի առավելությունն այն է, որ բաժանորդը չի պարտավորվում մեկ տարվա պայմանագիր կնքել, իսկ պայմանագրի ընդհատման դեպքում ստիպված չի լինելու որոշակի տուգանք վճարել: “Մեր ընկերությունը գնահատում է իր բաժանորդի ընտրության ազատությունը”,- ամփոփել է “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրենը:

16:49 | 17.11.09 | News | 4715
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline brand) announced the launch of “Hi Line without barriers” campaign launch, which will last till December 31.
Mediamax reports that the General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated that within the framework of the campaign, the connection to ADSL service will be free of charge and the prices for modems have become more affordable.
If one gets connected to “Hi Line Unlimited 1024” tariff plan, the modem will be provided free of charge. The subscribers, who choose “Hi Line Unlimited 512” and “Hi Line Unlimited 256”, will pay respectively 4800 and 7200 AMD for the modem.
Igor Klimko announced also implementation of ADSL 2+ standard in the network, the maximum speed of which may reach 24Mb/sec. According to the Head of Beeline, this novelty will allow expanding the range of provided services.
“I am sure that our customers will appreciate the comfort of work in internet given high and stable speeds”, Igor Klimko stated.
He noted that the advantage of “ArmenTel” company’s offer is that the subscriber does not have to sign an annual contract and will not have to pay a particular fine in case of terminating the contract. “Our company values its subscriber’s freedom of choice”, “ArmenTel” General Director summed up.