16:49 | 17.11.09 | Նորություններ | 3628
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է “Hi Line առանց խոչընդոտների” ակցիայի մեկնարկի մասին, որը կտեւի մինչեւ դեկտեմբերի 31-ը:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ ակցիայի շրջանակներում ADSL-ինտերնետի միացումը լինելու է անվճար, իսկ մոդեմների գները դարձել են առավել մատչելի:
“Hi Line Unlimidet 1024” սակագնային պլանին միանալու դեպքում մոդեմը տրամադրվելու է անվճար: “Hi Line Unlimited 512” եւ “Hi Line Unlimited 256” սակագնային պլաններն ընտրած բաժանորդների համար մոդեմը կարժենա, համապատասխանաբար, 4800 եւ 7200 դրամ:
Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է ցանցում ADSL 2+ ստանդարտի ներդրման մասին, որի առավելագույն արագությունը կարող է հասնել մինչեւ 24 Մբիտ/վրկ: Beeline-ի ղեկավարի խոսքերով, այդ նորարարությունը թույլ կտա ընդլայնել տրամադրվող ծառայությունների շրջանակը:
“Վստահ եմ, որ մեր հաճախորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն բարձր եւ կայուն արագությամբ ինտերնետում աշխատելու հարմարավետությունը”,- ասել է Իգոր Կլիմկոն:
Նա նշել է նաեւ, որ “ԱրմենՏելի” առաջարկի առավելությունն այն է, որ բաժանորդը չի պարտավորվում մեկ տարվա պայմանագիր կնքել, իսկ պայմանագրի ընդհատման դեպքում ստիպված չի լինելու որոշակի տուգանք վճարել: “Մեր ընկերությունը գնահատում է իր բաժանորդի ընտրության ազատությունը”,- ամփոփել է “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրենը:

16:49 | 17.11.09 | Новости | 4729
Ереван /Медиамакс/. Компания «АрменТел» (бренд Beeline) объявила сегодня о начале акции «Hi Line без барьеров», которая продлится до 31 декабря.
Как сообщает агентство Медиамакс, гендиректор «АрменТел» Игорь Климко сказал, что в рамках акции подключение услуги ADSL-интернета будет бесплатным, а цены на модемы стали доступнее.
При подключении к тарифному плану «Hi Line Unlimited 1024» модем будет предоставлен бесплатно. Абонентам, выбравшим «Hi Line Unlimited 512» и «Hi Line Unlimited 256», модем обойдется, соответственно, в 4800 и 7200 драмов.
Игорь Климко объявил и о внедрении в сети стандарта ADSL 2+, максимальная скорость которого может достигать 24Мбит/с. По словам руководителя Beeline, это новшество позволит расширить спектр предоставляемых услуг.
«Уверен, наши клиенты по достоинству оценят комфорт работы в интернете на высоких и стабильных скоростях», - сказал Игорь Климко.
Он отметил, что преимущество предложения «АрменТел» заключается в том, что абонент не обязывается подписывать годовой контракт, а в случае прерывания договора не будет вынужден выплачивать определенный штраф. «Наша компания ценит свободу выбора своего абонента», - резюмировал гендиректор «АрменТел».