14:59 | 06.11.09 | Նորություններ | 3343
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏելը” այսօր հայտարարել է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման 10 նոր գրասենյակների բացման մասին:
Beeline-ի 5 նոր գրասենյակները տեղակայված են Երեւան քաղաքի Ավան, Կենտրոն, Մալաթիա-Սեբաստիա, Քանաքեռ-Զեյթուն եւ Նուբարաշեն համայնքներում: Եվս 5 նոր գրասենյակներ են բացվել Արմավիր, Աբովյան, Բյուրեղավան, Հրազդան քաղաքներում եւ Բագրատաշեն գյուղում:
“ԱրմենՏելը” կապի ինտեգրացված օպերատոր է, որն ակտիվ աշխատում է հեռահաղորդակցային շուկայի բոլոր հատվածներում: Հաճախորդները մեզ դիմում են ամենատարբեր հարցերով, որենք պահանջում են անհատական մոտեցում, իսկ վերջինս սկսվում է սպասարկման եւ վաճառքի գրասենյակների հարմարավետ եւ ճյուղավորված ցանցից”,- ասել է “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

14:59 | 06.11.09 | News | 2888
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” announced opening of 10 new sales and customer service offices of Beeline today.
Five new Beeline offices are located in Yerevan communities of Avan, Kentron, Malatia-Sebastia, Kanaker-Zeytun and Nubarashen. Five more offices are opened in Armavir, Abovyan, Byureghavan, Hrazdan towns and in Bagratashen village.
“ArmenTel” is an integrated connection operator, which functions in all segments of the telecommunication market. The customers turn to us for the most various questions, requiring individual approach, which starts from a convenient and branches network of sales and customer service offices”, “ArmenTel” General Director Igor Klimko stated.