13:06 | 05.11.09 | Նորություններ | 3774
Երեւան /Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր Երեւանում ներկայացրել է իր ծառայությունները եւ սակագները ձայնային եւ ինտերնետային կապի ոլորտներում:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, Orange Armenia-ի մարկեթինգի գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանն այսօր ասել է, որ ընկերությունը առաջարկում է ծառայությունների չորս հիմնական տեսակներ`
1. “Խոսենք” կանխավճարային կապ;
2. “Ամեն ամիս” հետվճարային կապ;
3. Orange Business` կորպորատիվ բաժանորդների համար;
4. Orange Internet:
“Խոսենք”-ի շրջանակներում Orange Armenia-ն առաջարկում է 4 սակագնային պլաններ` “Ստարտ”, “Իմ ընկերները”, “Իմ ժամանակը” եւ “Իմ համարները”:
“Ամեն ամիս” հետվճարային կապի բաժանորդները Orange Armenia-ի ցանցում կարող են ամեն ամիս ունենալ 1000 եւ ավել անվճար րոպեներ: Բացի դրանից, այս ծառայության սպառողները կարող են արտոնյալ պայմաններով հեռախոսներ ձեռք բերել Orange-ի խանութներում: Արամ Մկրտչյանը տեղեկացրել է, որ շուտով Orange Armenia-ն իր բաժանորդներին կառաջարկի iPhone:
Orange Business առաջարկը կորպորատիվ բաժանորդներին թույլ կտա առանձին հաշիվներ ստանալ գործնական եւ անձնական զանգերի համար:
Ներկայացնելով Orange-ի ռոումինգի ծառայությունը` Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ նոյեմբերի ընթացքում ընկերության բաժանորդները կարող են օգտվել ռոումինգից աշխարհի 130 երկրներում: Ընդ որում, եվրոպական այն երկրներում, որտեղ ներկա է Orange-ը, ռոումինգի գինը լինելու է արտոնյալ: Ռոումինգի ծառայությունը Orange Armenia-ի բաժանորդների համար միացվելու է անվճար:
Արամ Մկրտչյանը հայտնել է նաեւ, որ ընկերության բաժանորդները կարող են միջազգային զանգեր կատարել հատուկ սակագներով:

13:06 | 05.11.09 | Новости | 3496
Ереван /Медиамакс/. Мобильный оператор Orange Armenia представил сегодня в Ереване свои услуги и тарифы в сфере голосовой и интернет-связи.
Как сообщает агентство Медиамакс, директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян сказал сегодня, что компания предлагает четыре основных вида услуг:
1. Предоплатная связь «Поговорим»;
2. Постоплатная связь «Каждый месяц»;
3. Orange Business для корпоративных клиентов;
4. Orange Internet.
В рамках «Поговорим» Orange Armenia предлагает 4 тарифных плана - «Старт», «Мои друзья», «Мое время» и «Мои номера».
Пользователи постоплатной связи «Каждый месяц» могут рассчитывать на 1000 и более бесплатных минут в месяц в сети Orange Armenia. Кроме того, пользователи данного вида услуг смогут приобретать телефоны по льготным ценам в магазинах Orange. В частности, сообщил Арам Мкртчян, что в скором времени Orange Armenia предложит своим абонентам iPhone.
Предложение Orange Business для корпоративных клиентов позволит пользователям получать отдельные счета для оплаты деловых и личных звонков.
Представляя услугу роуминга Orange, Арам Мкртчян сказал, что в течение ноября клиенты компании смогут пользоваться роумингом в 130 странах, причем в тех европейских странах, где присутствует Orange, цена на роуминг будет льготной. Услуга роуминга абонентам Orange Armenia подключается бесплатно.
Арам Мкртчян сказал также, что абоненты компании смогут совершать междугородние звонки по специальным ценам.