09:46 | 05.11.09 | Նորություններ | 4138
Երեւան /Մեդիամաքս/. «Orange ինտերնետ» ծառայությանը մեկ տարով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները «Ինտերնետ հիմա» մոդեմը կստանան ընդամենը 1 դրամով:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, այդ մասին ասվում է Orange Armenia նոր բջջային օպերատորի գովազդային թերթիկում, որն այսօր տարածվել է մի շարք հայաստանյան թերթերի հետ:
Orange Armenia-ն առաջարկում է անսահմանափակ ինտերնետ ամսական սկսած 9 հազար դրամից (արագությունը` մինչեւ 7.2 Մբ/վրկ) եւ նշում է, որ ունի «ամենաընդարձակ 3G+ ծածկույթը Հայաստանում»:
Մինչեւ դեկտեմբերի 15-ը Orange Armenia ցանցին միացածներին օպերատորն առաջարկում է 300 անվճար րոպե ցանցի ներսում զանգահարելու համար: Մինչեւ նոր տարի Orange Armenia-ի բաժանորդների համար ամեն օր ցանկացած ուղղությամբ առաջին զանգի առաջին րոպեն եւս լինելու է անվճար:
Այսօր Orange Armenia-ն պաշտոնապես սկսում է աշխատանքը ՀՀ շուկայում: Այսօր կկայանա ընկերության ղեկավարի մամլո ասուլիսը եւ Orange Armenia-ի գրասենյակի բացման պաշտոնական արարողությունը:

09:46 | 05.11.09 | Новости | 4417
Ереван /Медиамакс/. В случае заключения контракта на услуги «Orange Интернет» сроком на один год абоненты получат модем «Интернет Сейчас» всего за 1 драм.
Как сообщает агентство Медиамакс, об этом говорится в рекламной листовке нового мобильного оператора Orange Armenia, распространенной сегодня в качестве бесплатного приложения к ряду армянских газет.
Orange Armenia предлагает безлимитный мобильный интернет по цене начиная от 9 тысяч драмов в месяц (скорость до 7.2 Мб/с) и отмечает, что обладает «самым широким покрытием 3G+ в Армении».
Подключившимся к сети Orange Armenia до 15 декабря оператор предлагает 300 бесплатных минут для разговоров внути сети. До Нового года для абонентов Orange Armenia бесплатной будет и первая минута звонка в любом направлении.
Сегодня Orange Armenia официально начинает работу на рынке Армении. Сегодня состоится пресс-конференция главы компании и церемония официального открытия офиса Orange Armenia.