10:23 | 06.08.09 | Նորություններ | 5376
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Շարժական օֆիս» (շարժական լուծում GPRS, EDGE կամ 3G տեխնոլոգիաների միջոցով համակարգիչն ինտերնետին միացնելու համար) ծառայության նոր` «Հիմնական», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային պլանների գործարկման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են «ԱրմենՏելի» մամլո ծառայությունում, նոր սակագնային պլաններին կարելի է անվճար միանալ ընկերության բոլոր գրասենյակներում:
«Հիմնական» սակագնային պլանում փոխանցված/ստացված տվյալների 1ՄԲ-ը կազմում է 15 դրամ:
«Գիշերային» սակագնային պլանը թույլ է տալիս ժամը 24:00-ից մինչեւ 08:00-ն տվյալները փոխանցել/ստանալ անվճար: Ցերեկային ժամերին փոխանցված/ստացված տվյալների 1 ՄԲ-ի գինը կազմում է 20 դրամ: Այս սակագնային պլանի ամսական բաժանորդային վարձը 2500 դրամ է:
Միանալով «Անսահմանափակ» սակագնային պլանին, որի ամսական բաժանորդային վարձը կազմում է 12500 դրամ, բաժանորդը կարող է անվճար փոխանցել/ստանալ տվյալների անսահմանափակ ծավալ:
«Նոր սակագնային պլանները ստեղծված են հատուկ այն մարդկանց համար, ովքեր ակտիվորեն օգտվում են շարժական ինտերնետից: «Շարժական օֆիս» ծառայությունը թույլ է տալիս միանալ համացանցին ցանկացած վայրում, որտեղ առկա է Beeline-ի բջջային ցանցը», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Հիմնական», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային պլանների համարներից դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի սակագինը կազմում է 60 դրամ: Դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ բջջային ցանցեր մեկ SMS հաղորդագրության արժեքն է 20 դրամ, իսկ դեպի միջազգային ցանցեր` 30 դրամ:

10:23 | 06.08.09 | Новости | 5446
Ереван /Медиамакс/. Компания «АрменТел» объявила о запуске новых тарифных планов - «Основной», «Ночной» и «Безлимитный» для услуги «Мобильный офис» - мобильное решение для подключения компьютера к Интернет посредством технологий GPRS, EDGE или 3G.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «АрменТела», подключаение к новым тарифам можно осуществить бесплатно во всех офисах компании.
В тарифном плане “Основной” стоимость 1 МБ переданных/полученных данных составляет 15 драмов.
Тарифный план “Ночной”с ежемесячной абонентской платой 2500 драмов позволяет бесплатно передавать/получать данные с 24:00 до 08:00 часов. В дневное время стоимость 1 МБ переданных/полученных данных составляет 20 драмов
Подключившись к тарифному плану “Безлимитный” с абонентсткой платой12500 драмов, абонент сможет передавать/получать неограниченный объем данных.
«Новые тарифные планы с предоплатной или постоплатной системой расчетов созданы специально для тех, кто активно пользуется мобильным интернетом. Услуга «Мобильный офис» позволяет подключаться ко всемирной паутине из любого уголка, где есть сотовая сеть Beeline», - отметил генеральный директор ЗАО “АрменТел” Игорь Климко.
Стоимость минуты исходящего звонка на мобильные и городские сети Армении и НКР с номеров тарифных планов “Основной”, “Ночной” и “Безлимитный” составляет 60 драмов. Стоимость 1 SMS сообщения на мобильные сети Армении и НКР составляет 20 драмов, на международные– 30 драмов.