13:45 | 30.04.09 | Նորություններ | 5465
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Բարգավաճ Հայաստան” կուսակցությունը /ԲՀԿ/ այսօր ներկայացրել է հասարակայնության հետ առավել արդյունավետ աշխատելու իր ինտերնետային գործիքները:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, կուսակցության պաշտոնական կայքի համակարգող Հայկ Ակարմազյանը նշել է, որ գործիքները ներառում են կուսակցության պաշտոնական կայքը`www.bhk.am, ալիքը` www.youtube.com/bargavach, բլոգը` Bargavach.wordpress.com եւ էջը Facebook սոցիալական ցանցում:
Հայկ Ակարմազյանի խոսքերով, ինտերնետային տեխնոլոգիաների օգնությամբ կուսակցությունը փորձում է քաղաքական գործընթացներում ներգրավել լայն զանգվածներին եւ ավելի թափանցիկ դարձնել կուակցության եւ դրա առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանի գործունեությունը:

13:45 | 30.04.09 | News | 4391
Yerevan /Mediamax/. “Prosperous Armenia” Party (PAP) presented web-instruments for more efficient work with the society today.
As the Coordinator of the Editorial Staff of PAP official website Hayk Akarmazyan stated, the instruments include the official website of the party - www.bhk.am, the channel of the party - www.youtube.com/bargavach, Bargavach.wordpress.com blog and the website in Facebook social network.
According to Hayk Akarmazyan, with the help of internet technologies, the party strives to involve wide masses into political processes and make the activity of the party and its leader Gagik Tsarukyan more transparent.