13:45 | 30.04.09 | Նորություններ | 5465
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Բարգավաճ Հայաստան” կուսակցությունը /ԲՀԿ/ այսօր ներկայացրել է հասարակայնության հետ առավել արդյունավետ աշխատելու իր ինտերնետային գործիքները:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, կուսակցության պաշտոնական կայքի համակարգող Հայկ Ակարմազյանը նշել է, որ գործիքները ներառում են կուսակցության պաշտոնական կայքը`www.bhk.am, ալիքը` www.youtube.com/bargavach, բլոգը` Bargavach.wordpress.com եւ էջը Facebook սոցիալական ցանցում:
Հայկ Ակարմազյանի խոսքերով, ինտերնետային տեխնոլոգիաների օգնությամբ կուսակցությունը փորձում է քաղաքական գործընթացներում ներգրավել լայն զանգվածներին եւ ավելի թափանցիկ դարձնել կուակցության եւ դրա առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանի գործունեությունը:

13:45 | 30.04.09 | Новости | 5464
Ереван /Медиамакс/. Партия «Процветающая Армения» (ППА) представила сегодня свои веб-инструменты для более эффективной работы с общественностью.
Как отметил координатор редакции официального сайта ППА Айк Акармазян, инструменты включают в себя официальный сайт партии www.bhk.am, канал партии www.youtube.com/bargavach, блог Bargavach.wordpress.com и страничку в социальной сети Facebook.
По словам Айка Акамарзяна, при помощи интернет-технологий партия стремится вовлечь широкие массые в политические процессы и сделать более прозрачной деятельность партии и ее лидера Гагика Царукяна.