16:51 | 23.02.24 | Նորություններ | 18511
Փետրվարի 23-ից մինչեւ մարտի 15-ն ընկած ժամանակահատվածում Կոմիտաս 30 հասցեում գտնվող Ucom վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնից ցանկացած սմարթֆոն գնելու դեպքում բաժանորդը կստանա անլար ականջակալ եւ Level Up 1800 կանխավճարային փաթեթ գեղեցիկ համարով՝ առաջին ամիսն անվճար ու 100 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա ընթացքում օգտագործելու հնարավորությամբ։
Վաճառքի եւ սպասարկման նորացված կենտրոնում բաժանորդները կարող են օգտվել ընկերության ֆիքսված, բջջային եւ ինտերնետ ծառայություններից, ստանալ խորհրդատվություն, ձեռք բերել հայտնի բրենդերի անլար ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցներ, Wi-Fi սարքեր, պլանշետներ, սմարթֆոններ եւ այլ սարքավորումներ։ Բաժանորդները կարող են օգտվել նաեւ Upay-ի տրամադրած ծառայություններից՝ կատարելով կոմունալ, անշարժ գույքի եւ փոխադրամիջոցների գույքահարկի վճարումներ, բանկային փոխանցումներ, ավտոկայանատեղի, ինչպես նաեւ պետական ու համայնքային ծառայությունների վճարումներ:
«Ուրախ եմ ողջունել բոլորիդ Ucom-ի վաճառքի եւ սպասարկման նորացված կենտրոնում, որտեղ մեր բաժանորդները կարող են ցանկացած օր այցելել եւ օգտվել ընկերության ապրանքատեսակների ու ծառայությունների լայն տեսականուց։ Բացի այդ, հենց այս գրասենյակ այցելած մեր բաժանորդներին սպասվում է հաճելի անակնկալ, որը հրաշալի նվեր կարող է դառնալ ոչ միայն ձեր մտերիմների, այլեւ հենց ձեզ համար», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։

16:51 | 23.02.24 | Новости | 18946
С 23 февраля по 15 марта при покупке любого смартфона в центре продаж и обслуживания Ucom по адресу Комитаса 30 каждый абонент получит красивый номер с предоплатным пакетом Level Up 1800, которым сможет пользоваться бесплатно в первый месяц, а также 100 ГБ интернета, которые будут действительны в течение 6 месяцев.
В обновленном центре продаж и обслуживания абоненты смогут пользоваться фиксированными, мобильными и интернет-услугами компании, получать консультации специалистов, а также приобретать беспроводные наушники, микрофоны, смарт-часы, Wi-Fi-устройства, планшеты, смартфоны и другие устройства. Абоненты смогут пользоваться услугами Upay – оплачивать коммунальные услуги, налоги на недвижимость и транспортные средства, совершать банковские переводы, платить за автостоянку, а также другие государственные и общинные услуги.
«Я счастлив приветствовать всех в обновленном центре продаж и обслуживания Ucom, куда наши абоненты смогут приходить каждый день и пользоваться широким ассортиментом товаров и услуг компании. Кроме того, каждого посетителя именно этого центра ждет приятный сюрприз, который станет приятным подарком как для них самих, так и для их близких», - отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.