12:55 | 27.03.20 | Նորություններ | 246597
Հաշվի առնելով վերջին շրջանում աշխարհում տեղի ունեցող իրավիճակը` կապված COVID-19 վիրուսի տարածման հետ ՝ Beeline-ն ակտիվորեն մասնակցում է կորոնավիրուսի համաճարակի դեմ պայքարին։
Ընկերությունը, աջակցելով կամավորներին, Առողջապահության նախարարությանը տրամադրում է անվճար 2000 բջջային կապի կանխավճարային համակարգի հեռախոսաքարտեր, որոնք օգտագործման համար հասանելի են մարտի 26-ից:
Տրամադրվող փաթեթը կազմվել է այնպես, որ կամավորները մշտապես կապի մեջ լինեն եւ կարողանան արդյունավետ կազմակերպել իրենց աշխատանքը: Փաթեթները ներառում են՝
10 000 րոպե դեպի «Beeline» բջջային ցանց զանգերի հնարավորություն,
50 րոպե դեպի ՀՀ այլ օպերատորների բջջային եւ բոլոր ֆիքսված ցանցեր զանգերի հնարավորություն,
50 SMS կարճ հաղորդագրությունների հնարավորություն դեպի ՀՀ բոլոր բջջային ցանցեր,
5 ԳԲ ծավալով ինտերնետ,
5 բջջային հավելվածներ՝ առանց ինտերնետի տարիֆիկացման (FB, Messenger, WhatsApp, Telegram, Zangi)։
«Այս պահին հազարավոր կամավորներ միավորվել են մեր ժողովրդին աջակցելու ու օգնելու համար, եւ մենք, որպես այս երկրի մի մաս, չէինք կարող անտարբեր մնալ այս գործընթացին: Մենք ցանկանում ենք, որ միմյանց եւ կենտրոնի հետ կապի դուրս գալը խնդիր չլինի մեր քաջ կամավորների համար», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Beeline-ն իր ֆիքսված եւ բջջային կապի բաժանորդների համար անվճար է դարձրել առողջապահության նախարարության թեժ գծի 8003, 010550601 եւ 060838300 հեռախոսահամարները։
Վարակի տարածումը կանխելու նպատակով՝ մինչեւ ապրիլի 1-ը փակվել են բոլոր սպասարկման գրասենյակները, առցանց սպասարկման եւ առաքման համար գործում է 8202 հեռախոսահամարը: Ավելին կորոնավիրուսի հետ կապված ձեռնարկած միջոցառումների մասին կարդացեք www.beeline.am/ կայքում:

12:55 | 27.03.20 | Новости | 245210
Учитывая сложившуюся ситуацию в мире, связанную с распространением вируса COVID-19, Beeline активно участвует в борьбе против эпидемии коронавируса.
Компания, поддерживая волонтеров, бесплатно предоставит министерству здравоохранения 2000 телефонных устройств по предоплатной мобильной связи, которые доступны для использования с 26 марта.
Предоставляемый пакет составлен таким образом, чтобы волонтеры всегда были на связи и могли эффективно организовать свою работу. Пакеты включают:
10 000 минут в мобильные сети Beeline
50 минут в другие сети Армении и возможность вызовов во все фиксированные сети,
50 SMS во все сети Армении,
интернет 5 ГБ,
5 мобильных приложений без тарификации интернета (FB, Messenger, WhatsApp, Telegram, Zangi).
«На данный момент тысячи волонтеров объединились, чтобы поддержать и помочь нашему народу, и мы, как часть страны, не смогли остаться равнодушными к этому процессу. Мы хотим, чтобы у наших смелых волонтеров не было проблем со связью»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Для абонентов Beeline бесплатно действуют номера горячей линии министерства здравоохранения – 8003, 010550601 и 060838300. С целью предотвратить распространение вируса до 1 апреля закрыты все офисы обслуживания, для онлайн-обслуживания и доставки действует номер телефона 8202.