12:09 | 17.12.19 | Նորություններ | 8410
Ucom Բիզնես Flexy հետվճարային սակագնային պլանի շնորհիվ Ucom շարժական կապի կորպորատիվ բաժանորդները, իրենց բիզնեսի պահանջներից ելնելով, անձամբ կընտրեն րոպեների, ինտերնետի եւ SMS-ների ծավալը, որի արդյունքում էլ կձեւավորվի համապատասխան փաթեթը:
Բիզնես Flexy սակագնային պլանի նվազագույն ամսավճարը կազմում է 1900 դրամ, որի դիմաց կորպորատիվ բաժանորդը կստանա 4 ԳԲ գերարագ ինտերնետ, 300 րոպե տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու, 300 SMS տեղական բոլոր ցանցեր եւ Արցախ ուղարկելու համար, ինչպես նաեւ շարժական հեռուստատեսության uMediaroom հավելվածից անվճար օգտվելու հնարավորություն։
Բիզնես Flexy սակագնային պլանի առավելագույն ամսավճարը կկազմի 8400 դրամ, որը վճարելով՝ կորպորատիվ բաժանորդը կստանա 40 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ, 3200 րոպե րոպե տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու, 3200 SMS տեղական բոլոր ցանցեր եւ Արցախ ուղարկելու համար, ինչպես նաեւ շարժական հեռուստատեսության uMediaroom հավելվածից անվճար օգտվելու հնարավորություն։
Ինքնուրույն ընտրած սակագնային պլանի շրջանակներում ներառումներն սպառելուց հետո բաժանորդները կշարունակեն անվճար զանգել Ucom շարժական ցանցի ներսում եւ կվճարեն 3 դրամ/ՄԲ սակագինը շարժական ինտերնետից օգտվելու դեպքում, 12 դրամ/րոպե՝ տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու համար, տեղական եւ Արցախի համարներին SMS կուղարկեն 9 դրամ/SMS սակագնով։ Միջազգային համարներին ուղարկված յուրաքանչյուր SMS-ի գինը կկազմի 20 դրամ։
«Բիզնես Flexy սակագնային պլանի շնորհիվ կորպորատիվ հաճախորդները կկարողանան ինքնուրույն որոշել, թե որքան ինտերնետ ու րոպեներ են հարկավոր իրենց աշխատակիցներին։ 4 ԳԲ, ԳԲ, 16 ԳԲ, 32 ԳԲ, 40 ԳԲ ինտերնետի ծավալը կարելի է ցանկացած կերպով համադրել 300, 600, 1200, 1600 եւ 3200 րոպեների եւ կարճ հաղորդագրությունների հետ՝ ստանալով այն, ինչ անհրաժեշտ է կոնկրետ աշխատակցին», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ Ucom ընկերության կորպորատիվ հաճախորդներն այսուհետ կարող են ծանոթանալ հենց իրենց վերաբերող նորություններին ու առաջարկներին՝ հավանելով ֆեյսբուքում Ucom ընկերության Բիզնես էջը։

12:09 | 17.12.19 | Новости | 8420
Благодаря постоплатному тарифному плану Бизнес Flexy корпоративные абоненты мобильных услуг Ucom, исходя из требований своего бизнеса, самостоятельно выберут объем минут, интернета и SMS-сообщений, в результате чего и сформируется соответствующий пакет.
Минимальная ежемесячная плата тарифного плана Бизнес Flexy составит 1900 драмов, оплатив которую, корпоративный абонент получит 4 ГБ высокоскоростного интернета, 300 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, 300 SMS-сообщений для отправки во все местные сети и Арцах, а также возможность бесплатно воспользоваться приложением мобильного телевидения uMediaroom. Максимальная ежемесячная плата тарифного плана Бизнес Flexy составит 8400 драмов, оплатив которую, корпоративный абонент получит 40 ГБ высокоскоростного интернета, 3200 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, 3200 SMS-сообщений для отправки во все местные сети и Арцах, а также возможность бесплатно воспользоваться приложением мобильного телевидения uMediaroom.
По исчерпании вложений, самостоятельно выбранных в рамках тарифного плана, абоненты продолжат бесплатно звонить внути мобильной сети Ucom и будут платить по тарифу в 3 драма/МБ при использовании мобильного интернета, 12 драмов/мин. при звонках во все местные сети, Арцах, США и Канаду, а также будут отправлять SMS-сообщения во все местные сети и Арцах по тарифу в 9 драмов/SMS. Стоимость каждого международного SMS-сообщения составит 20 драмов.
«Благодаря тарифному плану Бизнес Flexy корпоративные клиенты смогут самостоятельно решить, сколько интернета и минут необходимо именно их сотрудникам. Объем интернета в 4 ГБ, 7 ГБ, 16 ГБ, 32 ГБ, 40 ГБ можно в любой вариации сочетать с объемом в 300, 600, 1200, 1600 и 3200 минут и SMS-сообщений, в конечном счете получив то, что необходимо конкретному сотруднику», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что отныне корпоративные абоненты компании Ucom смогут узнавать о новостях и предложениях, специально разрабатываемых именно для них, лайкнув Бизнес-страницу компании Ucom в Фейсбуке.