15:05 | 20.09.19 | Նորություններ | 11426
Նոր առաջարկի շրջանակում բաժանորդներին հասանելի են սմարթֆոնների երկու նոր մոդելներ: Samsung Galaxy A20 եւ A50 սմարթֆոնները գնելու դեպքում բաժանորդներին կտրամադրվի «Սմարթ 1500» սակագնային փաթեթ եւ 100 ԳԲ ինտերնետ 2 ամսվա համար։
Samsung Galaxy A20 սմարթֆոնի արժեքն է 111900 դրամ, իսկ А50 սմարթֆոնը վաճառվում է 159900 դրամով։ Գնումը կարելի է ձեւակերպել նաեւ ապառիկ՝ բանկի միջոցով. ընդ որում առաջին 12 ամսվա համար տարեկան տոկոսադրույքը եւ սպասարկման վճարը կկազմի զրո տոկոս: Առաջարկը գործելու է մինչեւ հոկտեմբերի 31-ը։
«Նոր ուսումնական տարվան նվիրված մեր ակցիան մեծ պահանջարկ է վայելում եւ, ընդառաջ գնալով մեր հաճախորդների ցանկություններին, մենք ավելացրել ենք եւս երկու ավելի հզոր սմարթֆոն նույն պայմաններով գնելու հնարավորությամբ: Այս առաջարկում մենք համատեղել ենք մեր բաժանորդների բոլոր պահանջները՝ հզոր սմարթֆոններ, սիրված սակագնային պլանն ու մեծ քանակի ինտերնետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

15:05 | 20.09.19 | Новости | 11346
В рамках новой акции абонентам доступны две новые модели смартфонов. При покупке смартфонов Samsung Galaxy A20 и A50 абоненты получат тарифный пакет «Смарт 1500» и 100 ГБ интернета на два месяца.
Стоимость смартфона Samsung Galaxy A20 – 111900 драмов, а А50 – 159900 драмов. Устройства можно приобрести также в кредит посредством банка, причем годовая процентная ставка и плата за обслуживание за первые 12 месяцев составит 0%.
Акция продлится до 31 октября.
«Наша акция, посвященная новому учебному году, пользуется большим спросом. И мы пошли навстречу желаниям наших клиентов и пополнили список двумя более мощными смартфонами с аналогичными условиями покупки. В этом предложении мы совместили все требования наших абонентов – мощные смартфоны, любимый тарифный план и большой объем интернета»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.