Օգոստոսի 15-ից Ucom-ում մեկնարկում է «Նոր սմարթֆոն, նոր հույզեր» առաջարկը։
Նոր ուսումնական տարվա նախաշեմին, մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը Ucom կանխավճարային, հետվճարային` Ունիվերսալ կամ Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների նոր եւ ներկայիս բաժանորդները կարող են գնել 2019թ. նորագույն Xiaomi Redmi 7A սմարթֆոնն 49 500 դրամով եւ ստանալ 60 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա համար առանց որեւէ պարտավորության:
«Այս նորագույն սմարթֆոնն ունի 12 ՄՊ հզորությամբ ֆոտոխցիկ, Qualcomm ® Snapdragon™ 439 պրոցեսոր, 16 ԳԲ ներքին հիշողություն եւ օգտատիրոջ երեսի ուրվագծերով ապաբլոկավորման հնարավորություն։ Ուսանողները վստահաբար բարձր կգնահատեն դրա առավելությունները, փայլուն որակն ու մատչելի գինը։ Եվ որ ամենակարեւորն է, գնորդներն առանց որեւէ պարտավորության կվայելեն Ucom-ի 4G+ գերարագ ինտերնետի 60 ԳԲ-երը 6 ամսվա ընթացքում»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը միայն Ucom-ում կա հնարավորություն ձեռք բերելու նաեւ Samsung Galaxy A20e սմարթֆոնն ընդամենը 86 900 դրամով եւ ստանալ 60 ԳԲ գերարագ ինտերնետ 6 ամսվա համար առանց որեւէ պարտավորության: Samsung Galaxy A20e սմարթֆոնն ունի ուլտրալայն 123-աստիճանանոց տեսախցիկ, ընդլայնված իրականության տեխնոլոգիայով ստեղծված պիտակներ՝ լուսանկարվելուց պատկերի վրա ավելացնելու համար եւ մինչեւ 61 ժամ երաժշտություն լսելու հնարավորություն։ Սմարթֆոնները կարելի է ձեռք բերել ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ:
Բոլոր այլ սմարթֆոնների ձեռք բերման պարագայում Ucom Կանխավճարային ինչպես նաեւ հետվաճարային` Ունիվերսալ եւ Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների նոր եւ առկա բաժանորդները կստանան 20 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա համար։

11:52 | 15.08.19 | Новости | 15663
В преддверии нового учебного года, до 30 сентября новые и текущие абоненты предоплатных тарифных планов Ucom, а также постоплатных тарифных планов Ucom Универсал или Универсал Плюс смогут приобрести новейший смартфон выпуска 2019 года Xiaomi Redmi 7A всего за 49 500 драмов и получить 60 ГБ интернета на 6 месяцев, без каких бы то ни было обязательств.
«Этот новейший смартфон оснащен фотокамерой мощностью в 12 мегапикселей, процессором Qualcomm ® Snapdragon™ 439, имеет встроенную память в 16 ГБ и функцию распознавания контуров лица для разблокировки смартфона. Студенты без сомнения оценят все его преимущества, отличное качество и доступную цену. И что самое важное, покупатели насладятся высокой скоростью интернета 4G+ от Ucom, используя 60 ГБ в течение 6 месяцев», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Кроме того, до 30 сентября только в Ucom есть эксключивная возможность приобрести смартфон Samsung Galaxy A20e всего за 86 900 драмов и получить 60 ГБ высокоскоростного интернета на 6 месяцев, без каких-либо обязательств. Смартфон Samsung Galaxy A20e оснащен ультраширокой фотокамерой в 123 градуса, имеет стикеры, созданные по технологии дополненной реальности, которые можно накладывать на картинку при съемке, а также возможность прослушивания музыки в течение 61 часа. Смартфоны можно приобрести как наличными, так и в рассрочку.
В случае приобретения любых других смартфонов новые и текущие абоненты предоплатной услуги Ucom, а также постоплатных тарифных планов Ucom Универсал и Универсал Плюс получат 20 ГБ интернета на 6 месяцев.