15:39 | 01.08.19 | Նորություններ | 14710
Օգոստոսի 1-ից Ucom TV-ի ալիքների ցանկը կհամալրվի 12 նոր հեռուստաալիքներով, որոնցից 9-ը կհեռարձակվեն HD որակով։
Մինչեւ սեպտեմբերի 1-ը Ucom-ի uTV, TriplePlay, 4Play բաժանորդներն ի լրումն իրենց փաթեթներում արդեն ներառված հեռուստաալիքների հնարավորություն ունեն առանց հավելավճարի դիտելու ավելացված 12 ալիքները։
Նշյալ բաժանորդները կարող են մեկ ամիս շարունակ անվճար դիտել, իսկ հավանության դեպքում՝ իրենց փաթեթներում լրավճարով ներառել մասնավորապես TV 3, Bridge TV HITS, BRIDGE Classic, Amedia Hit HD, A1 HD, A2 HD, RT DOC HD, Viasat Nature HD, В мире животных HD, Animal Planet HD, TLC HD եւ Discovery Science HD հեռուստաալիքները։
«Ucom-ը մշտապես թարմացնում է իր ցանցում առկա հեռուստաալիքների ցանկը եւ այսօրվանից հնարավորություն է ընձեռում իր բաժանորդներին մեկ ամսվա ընթացքում առանց հավելավճարի փորձարկելու բոլորովին նոր հեռուստաբեմադրություն։ Նաեւ որպես հաճախորդներս ընկերություն մենք ջանում ենք հատկապես HD որակի հեռուստանկարահանման ավելի հասանելի ու մատչելի դարձնել մեր բաժանորդների համար»,- նշել է Ucom ընկերության համահեղինակդ եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

15:39 | 01.08.19 | Новости | 15130
С 1 августа список каналов Ucom TV дополнится 12 новыми телеканалами, 9 из которых будут транслироваться в качестве HD.
До 1 сентября абоненты uTV, TriplePlay и 4Play компании Ucom в дополнение к уже включенным в их пакеты телеканалам будут иметь возможность просматривать 12 новых, причем без какой бы то ни было доплаты.
Вышеуказанные абоненты смогут в течение одного месяца бесплатно просматривать, а в случае одобрения за дополнительную ежемесячную плату включить в свои пакеты в частности телеканалы TV 3, Bridge TV HITS, BRIDGE Classic, Amedia Hit HD, A1 HD, A2 HD, RT DOC HD, Viasat Nature HD, В мире животных HD, Animal Planet HD, TLC HD и Discovery Science HD.
«Ucom постоянно обновляет список телеканалов в своей сети, а с сегодняшнего дня предоставляет своим абонентам возможность в течение одного месяца без дополнительной платы опробовать совершенно новый телеконтент. Кроме того, как ориентированная на клиентов компания, мы в частности стремимся сделать телевизионный продукт качества HD более доступным и приемлемым для наших абонентов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.