11:18 | 02.04.19 | Նորություններ | 7984
Հայաստանում Beeline-ն իր պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջում անցկացնում է մրցույթ՝ նվիրված ապրիլի 7-ին նշվող Մայրության եւ գեղեցկության տոնին։
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է սիրելի անձին շնորհավորել՝ օգտագործելով 7 բառ, եւ նշել նրա էջը նույն մեկնաբանությունում։ 15 ամենաշատ հավանած մեկնաբանությունից հատուկ ծրագրի միջոցով՝ պատահական ընտրանքի սկզբունքով կընտրվեն երեքը, որոնք էլ կստանան նվերներ՝ Huawei AM61 անլար ականջակալ եւ Puridea X01 շարժական մարտկոց (powerbank):
«Ապրիլի 7-ն այն գեղեցիկ տոներից է, երբ ցանկանում ենք ամենագեղեցիկ խոսքերն ասել սիրելիներին։ Իսկ դրա հետ նաեւ հաճելի եւ օգտակար նվեր ստանալը, կարծում եմ, հիանալի լրացում կլինի։ Սիրով շնորհավորում եմ բոլոր ներկա եւ ապագա մայրերին այս հիանալի եւ ջերմ տոնի կապակցությամբ, դե իսկ մենք ցանկացած առիթ օգտագործում ենք մեր թանկագին բաժանորդներին հաճելի անակնկալներ մատուցելու համար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Մեկնաբանությունները կարելի է տեղադրել մինչեւ 2019թ. ապրիլի 5-ի 14:00-ը։ Հաղթողները կհայտարարվեն ապրիլի 6-ին ժամը 14։00-ին՝ Beeline Armenia Ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում։
Մրցույթին կարող են մասնակցել Ֆեյսբուքի այն օգտատերերը, ում անունն ու ազգանունը համընկնում է անձնագրային տվյալների հետ։

11:18 | 02.04.19 | Новости | 9148
Beeline в Армении на своей официальной странице в фейсбук проводит конкурс, посвященный отмечаемому 7 апреля празднику материнства и красоты.
Для участия в конкурсе необходимо поздравить дорогого человека, использовав 7 слов, и отметить его страницу в том же комментарии. С помощью специальной программы из 15 самых понравившихся комментариев в случайном порядке будут выбраны три. Авторы этих комментариев получат подарки: беспроводные наушники Huawei AM61 и мобильный аккумулятор Puridea X01 (powerbank).
«7 апреля - один из тех замечательных праздников, когда мы хотим сказать самые красивые слова нашим любимым. Вместе с тем, я считаю, что приятный и полезный подарок будет прекрасным дополнением. С любовью поздравляю всех настоящих и будущих мам по случаю этого замечательного и теплого праздника. Ну а мы каждый повод используем для того, чтобы делать приятные сюрпризы нашим дорогим абонентам»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Комментарии можно оставить до 5 апреля 2019 г., 14:00. Победители будут объявлены 6 апреля в 14:00 на официальной странице Beeline Armenia в фейсбуке.
В конкурсе могут принять участие те пользователи, чье имя и фамилия совпадают с паспортными данными.