11:18 | 02.04.19 | Նորություններ | 7984
Հայաստանում Beeline-ն իր պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջում անցկացնում է մրցույթ՝ նվիրված ապրիլի 7-ին նշվող Մայրության եւ գեղեցկության տոնին։
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է սիրելի անձին շնորհավորել՝ օգտագործելով 7 բառ, եւ նշել նրա էջը նույն մեկնաբանությունում։ 15 ամենաշատ հավանած մեկնաբանությունից հատուկ ծրագրի միջոցով՝ պատահական ընտրանքի սկզբունքով կընտրվեն երեքը, որոնք էլ կստանան նվերներ՝ Huawei AM61 անլար ականջակալ եւ Puridea X01 շարժական մարտկոց (powerbank):
«Ապրիլի 7-ն այն գեղեցիկ տոներից է, երբ ցանկանում ենք ամենագեղեցիկ խոսքերն ասել սիրելիներին։ Իսկ դրա հետ նաեւ հաճելի եւ օգտակար նվեր ստանալը, կարծում եմ, հիանալի լրացում կլինի։ Սիրով շնորհավորում եմ բոլոր ներկա եւ ապագա մայրերին այս հիանալի եւ ջերմ տոնի կապակցությամբ, դե իսկ մենք ցանկացած առիթ օգտագործում ենք մեր թանկագին բաժանորդներին հաճելի անակնկալներ մատուցելու համար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Մեկնաբանությունները կարելի է տեղադրել մինչեւ 2019թ. ապրիլի 5-ի 14:00-ը։ Հաղթողները կհայտարարվեն ապրիլի 6-ին ժամը 14։00-ին՝ Beeline Armenia Ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում։
Մրցույթին կարող են մասնակցել Ֆեյսբուքի այն օգտատերերը, ում անունն ու ազգանունը համընկնում է անձնագրային տվյալների հետ։

11:18 | 02.04.19 | News | 7200
Beeline Armenia is holding a contest dedicated to the Motherhood and Beauty Day (April 7) on its Facebook page.
The participants have to congratulate their loved one using just 7 words and tag that person in the comment. Beeline Armenia will randomly select 3 comments from the 15 that get the most likes and gift the winners Huawei AM61 Bluetooth headphones and Puridea X01 powerbank.
“April 7 is one of those beautiful holidays when we want to say the most beautiful words to the people we love. I think adding a nice, useful present is a great addition. I warmly congratulate all current and future moths on this wonderful holiday! We are happy to use this occasion to make nice surprises for our dear customers,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Facebook users can leave the comments to the Beeline Armenia contest post until 2 p.m. on April 5, 2019. The winners will be announced on the company’s Facebook page at 2 p.m. on April 6.
Only users whose name and surname are the same as indicated in the passport can take part in the contest.