13:53 | 19.03.19 | Նորություններ | 10006
Հայաստանում Beeline-ն անցկացնում է այս տարվա առաջին «Հաճախորդի օրը», որը նվիրված է նույնանուն միջազգային օրվան։
Ընկերության ղեկավար կազմի ավելի քան 60 ներկայացուցիչներ տարբեր ստորաբաժանումներից այցելելու են վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ, աշխատելու են հաճախորդների հետ, լսելու են նրանց առաջարկներն ու ցանկությունները եւ շնորհավորելու են Հաճախորդի օրվա առթիվ։
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինն այսօր հաճախորդներին շնորհավորում էր Տիգրան Մեծ պողոտայի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում։
«Beeline-ում մենք «Հաճախորդի օր» ենք անցկացնում յուրաքանչյուր եռամսյակը մեկ, եւ արդեն որպես ավանդույթ տարվա առաջին Հաճախորդի օրը կապում ենք այս հիանալի տոնի հետ։ Ուզում եմ նշել, որ հենց այս ձեւաչափն է մեզ օգնում բաժանորդներից ստանալ մեզ համար անհրաժեշտ հետադարձ կապը, որի շնորհիվ մենք բարելավում ենք մեր ծառայությունները, սպասարկումն ու աստիճանաբար դառնում ենք էլ ավելի պարզ, հարմար եւ մոտ մեր սիրելի հաճախորդներին»,- նշել է Անդրեյ Պյատախինը։
Բացի «Հաճախորդի օրից», որն անցկացվում է յուրաքանչյուր եռամսյակը մեկ, հետադարձ կապի հավաքագրման համար ընկերությունը հաճախորդներին առաջարկում է գնահատականներ դնել գրասենյակներ կամ հաճախորդների սպասարկման կենտրոն դիմելուց հետո, ինչպես նաեւ SMS հարցումներ է անցկացնում այլ թեմաներով։ Հետադարձ կապի այդ միջոցների օգնությամբ անցած տարվա ընթացքում Beeline-ում ստացվել եւ մշակվել է ավելի քան 65 000 պատասխան։
Արդյունքում 11 առավել ակտիվ հաճախորդները հրավիրվել են ընկերության վարչական գրասենյակ, որտեղ նրանց համար անցկացվել է շրջայց ընկերությունում, այդ թվում եւ հաճախորդների սպասարկման կենտրոնում եւ Beeline-ի կապի թանգարանում։

13:53 | 19.03.19 | Новости | 11208
Beeline проводит первый в этом году «День Клиента», который приурочен к одноименному международному празднику.
Руководящий состав компании из более чем 60 сотрудников различных подразделений посетит офисы продаж и обслуживания Beeline по всей Армении, будет работать с клиентами, выслушивать их предложения и пожелания и, конечно же, поздравлять с Днем клиента.
Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин сегодня поздравлял абонентов в офисе продаж и обслуживания Beeline на проспекте Тиграна Меца.
«В Beeline мы проводим «День Клиента» каждый квартал, и, по сложившейся доброй традиции, первый день клиента каждый год посвящаем этому замечательному празднику. Хочу отметить, что именно этот формат помогает нам получать очень нужную нам обратную связь от абонентов, благодаря которой мы улучшаем наши услуги, обслуживание и с каждым разом становимся еще проще, удобнее и ближе к нашим любимым абонентам»,- сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Кроме «Дня Клиента», который проводится ежеквартально, для сбора обратной связи Beeline предлагает абонентам оставлять отзывы и оценки после обращения в офисы, колл-центр или при получении СМС-опросов другой тематики. Благодаря этому инструменту обратной связи за прошлый год Beeline получил и обработал около 65 000 обращений, по результатам которых были выявлены и приглашены в головной офис 11 наиболее активных клиентов, для которых была проведена экскурсия по компании, в том числе, по колл-центру и музею связи Beeline.