16:48 | 14.02.19 | Նորություններ | 10605
Ucom հեռուստատեսության բաժանորդները կարող են «Տեսավարձույթ» բաժնում անվճար դիտել «Հին արքաներ» պատմական դրամայի 24 մասերը, որն առաջին անգամ 2016թ․ հեռարձակվել է բացառապես Ucom ցանցում ցուցադրվող Արմենիա Պրեմիում հեռուստաալիքի եթերում։
Նախաքրիստոնեական դարաշրջանում ծավալվող պատմությունը ցուցադրվել է նաեւ 2018թ. Արմենիա հեռուստաալիքի եթերում։
«Հավատարիմ լինելով հայկական որակյալ հեռուստաարտադրանքի ստեղծմանն ու առաջխաղացմանն աջակցելու գաղափարին՝ Ucom-ը նաեւ նվազեցրել է հատուկ Արմենիա Պրեմիում հեռուստադիտողների համար ստեղծված տեսաբովանդակության թվով 11 նախագծերի դիտման գինը։ Այժմ «Տեսավարձույթ» բաժնում վերջին տարիների հայկական հեռուստաարտադրանքի մեկ էպիզոդի դիտման գինը սահմանվել է 100 դրամ նախկին 200, 250 կամ 300 դրամի փոխարեն»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ucom-ի բաժանորդները կարող են 100 դրամով դիտել մասնավորապես «Միլիոնը թակարդում», «Նվագախմբի երեխաները», «Հետհաշվարկ», «SOS. փրկենք մեր հոգիները», «Stand Up» (1 եւ 2-րդ եթերաշրջան), «Թունավոր սեր», «Դեպի երազանք», «Ես տեսնում եմ», «Ցանկալի փեսացուն», «Մենչ չելենջ» եւ «Գնված երջանկություն» նախագծերի յուրաքանչյուր էպիզոդը։

16:48 | 14.02.19 | Новости | 10535
Отныне телевизионные абоненты Ucom смогут бесплатно смотреть в разделе «Видеопрокат» все 24 части исторической драмы «Цари древности», которая впервые в 2016 году в эксклюзивном порядке была показана в эфире телеканала «Армения Премиум», транслируемого исключительно в сети Ucom. Вымышленные события, разворачивающиеся в дохристианскую эпоху, были также показаны в эфире телеканала «Армения» в 2018 году.
«Следуя стратегии по содействию в создании и продвижении качественного армянского телеконтента, компания Ucom также снизила стоимость за просмотр еще 11 телепроектов, созданных специально для телезрителей «Армения Премиум». Теперь стоимость за просмотр одного эпизода армянского телеконтента в разделе «Видеопроката» составляет 100 драмов вместо прежних 200, 250 или 300 драмов»,- отметил сиучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Отметим, что абоненты Ucom могут за 100 драмов просматривать каждый эпизод телепроектов «Миллион в ловушке», «Дети из оркестра», «Обратный отсчет», «SOS. спасем наши души», «Stand Up» (1 и 2-ой сезоны), «Ядовитая любовь», «К мечте», «Я вижу», «Жених на выданье», «Менч челэндж» и «Купленное счастье».