12:39 | 26.12.18 | Նորություններ | 20627
Beeline-ն ամփոփել է «Հաճախորդի օր» եւ «Հաճախորդի ձայն» ծրագրերի արդյունքները, որի շրջանակում ընկերության ղեկավար կազմը շփվում է անմիջապես հաճախորդների հետ, ստանում է առաջարկներ բաժանորդներին հուզող հարցերի վերաբերյալ եւ օգնում լուծել բաժանորդներին հուզող հարցերը՝ հեռախոսով ու վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում։
«Հաճախորդի օր» ծրագիրը մեկնարկել է 2018 թ. մարտին։ Այս ընթացքում ընկերության ղեկավար կազմն իրականացրել է ավելի քան 500 զանգ հաճախորդներին՝ օգնելով լուծել զանազան հարցեր։
Ընդհանուր առմամբ, այս տարվա ընթացքում ընկերությունը հաճախորդներից ստացվել եւ մշակվել է ավելի քան 60 000 տարբեր տեսակի դիմում։
«Հաճախորդի օրը» Beeline-ում անցկացվում է յուրաքանչյուր եռամսյակը մեկ։
Ընկերության ղեկավար կազմն այդ օրերին աշխատում է հաճախորդների հետ վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում՝ ներկայացնում գործող ծառայությունները եւ ստանում հետադարձ կապ բաժանորդներին հուզող հարցերի վերաբերյալ։ Այս տարվա ընթացքում, յուրաքանչյուր եռամսյակ ընկերության տարբեր ստորաբաժանումների ավելի քան 70 աշխատակիցներ մասնակցել են ծրագրին։
«Beeline-ի քաղաքականության կարեւոր մասն է՝ օգնել հաճախորդներին եւ արագ արձագանքել նրանց առաջարկներին եւ բողոքներին։ Մենք ձգտում ենք հնարավորինս մոտ լինել մեր բաժանորդներին, իսկ այս երկու ծրագրերը շատ լավ գործիք են մեր նպատակին հասնելու համար: Ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել բոլոր բաժանորդներին, ովքեր մեզ հետ կիսում են իրենց առաջարկները եւ օգնում մեզ ավելի լավ դառնալ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Միջազգային Որակի օրը Beeline-ի 12 բաժանորդ, ովքեր առավել ակտիվ են գնահատել ընկերության ծառայությունները, հետադարձ կապ են թողել եւ օգնել են բարելավել ծառայությունների որակը, հրավիրվել են Beeline-ի գլխավոր գրասենյակ։ Հյուրերի համար կազմակերպվել էր նաեւ շրջայց։

12:39 | 26.12.18 | Новости | 19568
Beeline подвел итоги проектов «День Клиента» и «Голос Клиента» - программ, в рамках которых менеджмент компании общается непосредственно с клиентами, принимая во внимание предложения и помогая абонентам с решением вопросов – по телефону и в офисах продаж и обслуживания.
Проект «Голос Клиента» стартовал в марте 2018 года, и за это время менеджеры компании осуществили обратные звонки более чем 500 абонентам, замыкая обратную связь и помогая в решении различных проблем.
В целом же за этот год в компании было обработано более 60 000 отзывов клиентов.
«День Клиента» традиционно проходит в компании один раз в квартал. Руководство компании в этот день работает с клиентами в офисах продаж и обслуживания, представляет новые продукты, помогает абонентам с решением проблем и собирает обратную связь с предложениями и пожеланиями. В этом году в проекте приняли участие более 70 сотрудников различных отделов компании в каждом квартале.
«Стремление во всем помогать клиентам и быстро реагировать на жалобы и предложения – важная часть политики Beeline. Мы стараемся быть как можно ближе к нашим абонентам и эти два проекта стали хорошими инструментами в достижении нашей цели. Хочу поблагодарить всех абонентов, которые активно делились с нами своими предложениями и помогли нам стать еще лучше», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что во Всемирный день качества в головной офис Beeline были приглашены 12 наиболее активных клиентов компании, которые часто участвовали в опросах и помогали улучшать качество услуг и продуктов. Для гостей Beeline организовал экскурсию по компании.