15:22 | 20.08.18 | Նորություններ | 21647
Beeline-ը նոր ուսումնական տարվան ընդառաջ պատրաստել է հատուկ առաջարկ Samsung Galaxy J2 Prime մոդելի սմարթֆոնի վաճառքը կապի ծառայությունների հետ միասին։
Բաժանորդները կարող են ձեռք բերել սմարթֆոնն ապառիկ՝ միանալով «Սմարթ 1500»/«Սմարթ 1500 մարզային» կանխավճարային սակագնային փաթեթին ամսական վճարելով 2800 դրամ 24 ամսվա ընթացքում կամ գնել այն կանխիկ՝ 67200 դրամով։
Հատուկ առաջարկին միանալու պահից 6 ամսվա ընթացքում բաժանորդին տրամադրվում է 5 ԳԲ ինտերնետ յուրաքանչյուր ամիս։
«Նոր առաջարկի մեջ մենք ներառել ենք այն ծառայությունները, որոնք իսկապես օգտակար են նոր ուսումնական տարում․ դա հայտնի արտադրողի հզոր սմարթֆոն է՝ մեր ճանաչված սակագնային պլանի և լրացուցիչ ինտերնետի միացումով, ինչն էլ հնարավորություն կընձեռի ըստ արժանվույն գնահատել մեր 3G և 4G բջջային ինտերնետի որակը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

15:22 | 20.08.18 | Новости | 21551
Beeline в преддверии нового учебного года подготовил специальное предложение по продаже смартфона Samsung Galaxy J2 Prime в комплекте с услугами связи.
Приобрести смартфон с подключением к предоплатному тарифному плану «Смарт 1500» / «Смарт 1500 региональный» можно в кредит за 2800 драмов ежемесячно в течение 24 месяцев или за наличные - 67 200 драмов.
Дополнительно абоненту в течение 6 месяцев будет предоставляться по 5 ГБ интернета ежемесячно.
«В новом предложении мы собрали всё то, что действительно пригодится в новом учебном году: это производительный смартфон от именитого производителя, подключение к нашему популярному тарифному плану и дополнительный интернет, который позволит по достоинству оценить качество нашего мобильного 4G и 3G интернета»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.