14:15 | 02.06.18 | Նորություններ | 9771
Beeline-ում տեղի է ունեցել հանդիպում Հայաստանի Մարդկային ռեսուրսների ասոցիացիայի ներկայացուցիչների հետ, որի ժամանակ ընկերության աշխատակիցները պատմել են իրենց աշխատանքի եւ նոր թվային աշխարհում բիզնես վարելու նոր պայմանների մասին։
«Beeline Հայաստանում այսօր տեղի է ունենում լուրջ մշակութային տրանսֆորմացիա, ընկերության աշխատանքը դառնում է ավելի բաց եւ թափանցիկ open space գրասենյակի շնորհիվ։ Նաեւ հետեւողականորեն աշխատում ենք Հայաստանում նորարար բիզնես միջավայր ստեղծելու ուղղությամբ։ Այդ առումով առանձնահատուկ դեր ունի Beeline Ստարտափ Ինկուբատոր նախագիծը, որտեղ հայկական ստարտափները ստանում են ոչ միայն գրասենյակային տարածք, այլեւ գործող խոշոր ընկերության անհրաժեշտ փորձ, որն իրենց կօգնի սեփական բիզնեսի զարգացման հարցում », - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Հայաստանի Մարդկային Ռեսուրսների Ասոցիացիայի գործունեության հիմնական ուղղություններից է փորձի փոխանակումն ու մասնագիտական գիտելիքների հարստացումը։ Որքան շատ մենք շփվենք մեր համայնքի ներսում եւ որքան շատ  HR տեխնոլոգիաներ յուրացնենք, այնքան շատ ոչ ստանդարտ լուծումներ կգտնենք մեր բիզնեսների համար։ Այդ տեսակետից Beeline-ի փորձը շատ հետաքրքիր եւ օգտակար է», – նշել է ՄՌ Ասոցիացիայի նախագահ Արփի Կարապետյանը:

14:15 | 02.06.18 | Новости | 10498
В Beeline состоялась встреча с представителями HR-ассоциации Армении, на которой сотрудники компании рассказывали о своей работе и обновленных реалиях ведения бизнеса в современном цифровом мире.
«В Beeline Armenia сейчас происходит серьезная трансформация культуры, работа компании становится все более открытой и прозрачной благодаря формату open space. Мы также усердно работаем над развитием инновационной бизнес-среды в Армении. В этом плане особое место занимает проект Beeline Startup Incubator, в котором армянские стартапы могут получить не только офисное пространство для работы, но и необходимый уникальный опыт крупной действующей компании, который поможет им в развитии собственного бизнеса», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Одно из основных направлений деятельности HR-ассоциации Армении - это обмен опытом и обогащение наших профессиональных знаний. Чем больше мы общаемся внутри нашего сообщества и чем больше HR-технологий осваиваем, тем больше нестандартных решений находим для своего бизнеса. В этом смысле опыт Beeline очень интересен и поучителен», - сказала председатель HR-Ассоциации Арпи Карапетян.