ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 1-ից ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններում հնարավոր է գնել նոր iPhone X` 64 ԳԲ հիշողությամբ եւ ստանալ գեղեցիկ համար:
«iPhone-ի երկրպագուների համար՝ տարվա ամենասպասված սմարթֆոնը պաշտոնապես վաճառքի էր հանվել մոտ մեկ ամիս առաջ եւ այն արդեն հնարավոր է ձեռք բերել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ում: Մենք աշխատում ենք ամենավերջին նորամուծությունները մեր բաժանորդներին մշտապես հասանելի դարձնելու ուղղությամբ», - ասել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
iPhone X-ը կարելի է գնել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի հետեւյալ սպասարկման կենտրոններից՝ Ամիրյան 3, Իսահակյան 33 , Ծիծեռնակաբերդի խճուղի 3 («Դալմա Գարդեն Մոլ» առեւտրի կենտրոնի տարածքում), Հյուսիսային պողոտա 6/14, Նոր Նորք, Գայի պողոտա 10/6:

17:43 | 01.12.17 | Новости | 20796
ВиваСелл-МТС сообщает, что с 1 декабря в центрах обслуживания ВиваСелл-МТС можно приобрести новый  iPhone X с объемом памяти 64 ГБ и получить красивый номер.
«Месяц назад для поклонников iPhone стартовала продажа самого долгожданного смартфона года, и телефон уже можно приобрести в ВиваСелл-МТС. Мы работаем над тем, чтобы новейшие инновации были всегда доступны нашим клиентам», - отметил генеральный директор компании Ральф Йирикян.
iPhone X можно приобрести в следующих центрах обслуживания ВиваСелл-МТС: Амиряна 3. Исаакяна 33, Цицернакабердское шоссе 3 (торговый центр «Dalma Garden Mall»), Северный проспект 6/14, Нор Норк, проспект Гая 10/6.