18:47 | 15.11.17 | Նորություններ | 22218
Հայաստանում Beeline-ի Neo, Neo Max եւ Quatro ծառայությունների փաթեթների բաժանորդներն այսուհետ կարող են շարունակել օգտվել փաթեթում ներառված ֆիքսված ինտերնետ ծառայությունից՝ նույնիսկ եթե ժամանակին չեն կատարել վճարումը։
Այս փաթեթներից օգտվող բաժանորդներին՝ վճարումն ուշացնելու դեպքում փաթեթի գործողության ավարտից հետո հասանելի կլինի 256 Կբիթ/վրկ արագությամբ ինտերնետ։ Ֆիքսված ինտերնետի նախնական արագությունը կվերականգնվի անմիջապես փաթեթի ակտիվացումից հետո:
«Neo, Neo Max եւ Quatro ծառայությունները արդեն շատ սիրված են մեր բաժանորդների կողմից՝ իրենց պարզության եւ հարմարավետության համար։ Իսկ այժմ դրանք առաջարկում են եւս մեկ առավելություն՝ մշտապես օնլայն մնալու, նույնիսկ եթե բաժանորդն ուշացրել է վճարումը։ Իսկ փաթեթներում ներառված բոլոր ծառայությունների դիմաց վճարելու համար բավական է պարզապես լիցքավորել բջջային համարը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

18:47 | 15.11.17 | Новости | 22206
Абоненты тарифных планов Neo, Neo Max и Quatro компании Beeline в Армении отныне могут пользоваться включенной в пакет фиксированной интернет услугой, даже если вовремя не оплатили услугу.
В случае задержки оплаты абонентам, пользующимся этими тарифами, после завершения действия пакета будет доступен интернет со скоростью 256 Кбит/сек. Первоначальная скорость фиксированного интернета будет восстановлена сразу после активизации пакета.
«Услуги Neo, Neo Max и Quatro уже успели полюбиться нашим клиентам за скорость и удобство. А сейчас в рамках данных тарифных планов доступно еще одно преимущество – всегда оставаться в сети, даже если абонент задерживает оплату. А за оплату всех услуг, включенных в пакет, достаточно просто пополнить баланс мобильного номера»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.