17:01 | 07.03.17 | Նորություններ | 16185
Բրիտանական ֆիլմերի 15-րդ փառատոնի շրջանակում հայտարարվել էր «Ներառականությունն իմ համայնքում» լուսանկարների մրցույթ:
ՄԱԿ-ի գրասենյակի հետ համագործակցությամբ փառատոնի շրջանակում կազմակերպվել է ցուցահանդես:
Բրիտանական ֆիլմերի 15-րդ փառատոնին աջակցում է Երեւանում Բրիտանական դեսպանատունը: Փառատոնի գլխավոր հովանավորն է Beeline-ը Հայաստանում:
Ցուցահանդեսը բաց կլինի մինչեւ մարտի 17-ը: Ցուցահանդեսին այցելուները հնարավորություն կունենան քվեարկել իրենց դուր եկած լուսանկարի օգտին:
Ցուցահանդեսի ավարտին առավելագույն քվե ստացած լուսանկարի հեղինակը կճանաչվի հաղթող եւ կհրավիրվի փառատոնի փակման արարողությանը:

Inclusion in my Neighbourhood photo contest was announced within the frames of 15th Anniversary Edition of the British Film Festival.
Owing to the cooperation with UN in Armenia, an exhibition was organized within the frames of the 15th British Film Festival.
UK Embassy in Armenia supports the 15th British Film Festival. Beeline Armenia is the general sponsor of the festival.
The exhibition will be open until March 17. The visitors will have the opportunity to vote for the preferred photo.
The author of the photo, which receives the maximum number of votes, will become the winner of an invitation to the closing ceremony of British Film Festival.