Հայաստանում Beeline-ը մասնակցել է նոյեմբերի 12-ին կայացած Business & HR Forum 2016-ին, որի կազմակերպիչն է հանդիսանում Global Media Lab–ը։
«Շատ ուրախ եմ, որ նման ֆորումի անցկացումն ավանդույթ է դառնում Հայաստանում, հնարավորություն ընձեռելով մասնակիցներին լինել քաջատեղյակ Մարդկային ռեսուրսների զարգացման միտումներին: Մեծ հպարտությամբ ուզում եմ նշել, որ մեկ անգամ եւս համոզվեցինք, որ Beeline Հայաստանում արդեն իսկ կիրառվում են եւ առկա են ներկայացվող գործիքների եւ մոտեցումների գերակշռող մասը, եւ դրանք աշխատում են ի շահ մեր թիմի եւ բաժանորդների»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Մարդկային ռեսուրսների կառավարման եւ կազմակերպական զարգացման տնօրեն Մարինե Գալստյանը:
Ներկայացվել է նաեւ երիտասարդ սերնդի զարգացմանն ու աջակցմանն ուղղված «3-րդ սերունդ» ստաժավորման ծրագիրը: Անդրադարձ է կատարվել նաեւ Beeline կորպորատիվ համալսարանին, որը ընկերության աշխատակիցների համար անցկացնում է նորարար տեխնոլոգիաներին համահունչ ուսուցման ծրագրեր:

On November 12 Beeline Armenia participated in the Business & HR Forum 2016, organized by Global Media lab.
“I am happy that such a forum becomes traditional in Armenia, giving the participants an opportunity to become aware of development tendencies in Human Resources sphere. I am very proud to say, we saw once again that Beeline Armenia already has and applies the majority of presented tools and methods, and they work for the benefit of our team and subscribers,” said Marine Galstyan, Head of Organizational Development and Human Resources at Beeline Armenia.
The 3rd Generation internship program, aimed at development and support of the youth, was also presented. The forum also touched upon Beeline corporate university, which teaches innovative technologies related courses for the company’s staff.