10:02 | 24.10.16 | Նորություններ | 10403
Beeline-ի քարտային հեռախոսներին նվիրված հատուկ ակցիայի շրջանակում 10 ամենահաջողակները պարգեւատրվեցին սմարթֆոններով։
Beeline Smart Pro 5 սմարթֆոն ստանալու համար անհրաժեշտ էր ուշադիր լինել Երեւանում գտնվող Beeline–ի քարտային հեռախոսներին եւ պատասխանել քարտֆոնի զանգին։
«Շնորհավորում եմ բոլոր այն հաջողակներին, ովքեր այսօր արժանացան մեր նվերներին։ Համոզված եմ, որ  մեզ ոչ միայն հաջողվեց երկրորդ կյանք տալ քաղաքային ավտոմատ հեռախոսներին, այլ մեկ անգամ եւս ապացուցել մեր հոգատար վերաբերմունքը Beeline բաժանորդների հանդեպ։ Քարտային հեռախոսներից անվճար զանգեր կատարելու հնարավորության մասին մենք հայտարարել ենք ընդամենը  մի քանի օր առաջ, սակայն արդեն ստացել ենք բազմաթիվ դրական արձագանքներ։ Անչափ ուրախ եմ, որ այս նախաձեռնությունը կարճ ժամանակահատվածում այսքան լայն տարածում գտավ եւ սիրվեց բոլորի  կողմից», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Հայաստանի բնակիչներն այսուհետ կարող են Beeline քարտային հեռախոսներից իրականացնել անվճար զանգեր դեպի Beeline-ի ֆիքսված ցանց ողջ Հայաստանում։ Անվճար զանգ կատարելու համար, հեռախոսահամարը հավաքելուց առաջ, պետք է անպայման հավաքել 9 թիվը, այլապես զանգը կտարիֆիկացվի։ 9 թիվը հավաքելուց հետո անհրաժեշտ է հավաքել քաղաքի կոդը, այնուհետ սպասել մոտ 5 վայրկյան եւ հետո միայն հավաքել զանգվող բաժանորդի հեռախոսահամարը։

10:02 | 24.10.16 | News | 10402
Within the Beeline promotion for to the company’s pay phones, ten lucky participants were presented with smartphones.
To receive a Beeline Smart Pro 5 smartphones, people had to pay attention to Beeline pay phones in Yerevan and answer the call of the given pay phone.
“I congratulate all lucky people who received a new Beeline smartphone from us today. I am sure that by this promotion we managed not only to give a second life to our pay phones, which have been a part of the history of Yerevan and Armenia for a long time, but also to show our care for the subscribers. We announced our initiative regarding free calls from pay phones only a few days ago, but we have already received lots of positive feedback. I am very glad that this initiative has become widespread and popular so quickly,” noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
You can make free calls from Beeline pay phones to any Beeline fixed number in Armenia. To make a free call, dial 9 before the number, otherwise the call will be paid. After pressing 9, dial the code of the given city, wait for about 5 second, and dial the number of the called subscriber.