08:48 | 23.05.16 | Նորություններ | 4195
Մայիսի 20-ին Վ․Պլեխանովի անվան Ռուսաստանի տնտեսագիտական համալսարանի երեւանյան մասնաճյուղում կազմակերպվել էր «Կարիերայի օր» խորագրով համաժողովը:
Միջոցառմանը մասնակցել է նաեւ «Ռոստելեկոմ» Հայաստանը, որը ներկայացրել է Հայաստանում ուսանողների համար իրականացվող ծրագրերն ու նախագծերը, ընձեռած հնարավորությունները, ինչպես նաեւ մրցանակներ շնորհել կամավոր ուսանողներին, որոնք վերջերս են ավարտել ընկերության կողմից իրականացվող «Азбука интернета» հերթական դասընթացը տարեցների համար։
Ուսանող-կամավորները պարգեւատրվել են՝ հաշվի առնելով դասընթացների ընթացքում նրանց ցուցաբերած համբերատար եւ հոգատար վերաբերմունքը, ինչպես նաեւ տարեցներին աջակցելու պատրաստակամությունը։

08:48 | 23.05.16 | Новости | 5395
20 мая в ереванском филиале Российского экономического университета имени Г. В. Плеханова состоялся форум «День карьеры».
В мероприятии участвовал также «Ростелеком», который представил свои программы, проекты, осуществляемые для студентов, а также предоставляемые им возможности. Также были вручены награды студентам-волонтерам, которые недавно завершили очередной организованный компанией курс для пожилых людей «Азбука интернета».
Волонтеры были награждены с учетом их терпеливого и заботливого отношения к участникам курса, а также их готовности поддержать пожилых людей.