08:48 | 23.05.16 | Նորություններ | 4195
Մայիսի 20-ին Վ․Պլեխանովի անվան Ռուսաստանի տնտեսագիտական համալսարանի երեւանյան մասնաճյուղում կազմակերպվել էր «Կարիերայի օր» խորագրով համաժողովը:
Միջոցառմանը մասնակցել է նաեւ «Ռոստելեկոմ» Հայաստանը, որը ներկայացրել է Հայաստանում ուսանողների համար իրականացվող ծրագրերն ու նախագծերը, ընձեռած հնարավորությունները, ինչպես նաեւ մրցանակներ շնորհել կամավոր ուսանողներին, որոնք վերջերս են ավարտել ընկերության կողմից իրականացվող «Азбука интернета» հերթական դասընթացը տարեցների համար։
Ուսանող-կամավորները պարգեւատրվել են՝ հաշվի առնելով դասընթացների ընթացքում նրանց ցուցաբերած համբերատար եւ հոգատար վերաբերմունքը, ինչպես նաեւ տարեցներին աջակցելու պատրաստակամությունը։

08:48 | 23.05.16 | News | 4107
On May 20, Yerevan branch of V.Plekhanov Russian University of Economics organized Career Day conference.
The event was also attended by Rostelecom Armenia, which presented the programs, projects and opportunities for Armenian students, as well as awarded prices for volunteer students who have recently completed training within “Internet alphabet” program organized by the company for the elderly.
Student volunteers are rewarded taking into account their patience and caring attitude, as well as willingness to support the elderly.