17:09 | 27.01.16 | Նորություններ | 6169
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ Eurasia Mobile Challenge մրցույթի տարածաշրջանային կիսաեզրափակիչը կհեռարձակվի հունվարի 28-ին YouTube-ով:
Հիշեցնենք, որ մրցույթին գրանցված հայաստանյան երիտասարդ ձեռներեցների 54 թիմերից տեղական ժյուրին հաղթող է ճանաչել երեք թիմերի:
Սեպտեմբերին մեկնարկած Eurasia Mobile Challenge մրցույթը «ՎիմպելԿոմ»-ի «Make your Mark» գլոբալ ռազմավարության շրջանակում իրականացվող նախագիծ է:
Մրցույթն անցկացվում է Huawei Technologies Co, Ltd ընկերութան հետ համատեղ:
Մրցույթի շրջանակում երիտասարդ ձեռներեցների խնդիրն էր մշակել բջջային տեխնոլոգիաների ոլորտում հերթական նշանակալի լուծումը հետեւյալ կատեգորիաներում` «ժամանց եւ մշակույթ», «շրջակա միջավայր», «սոցիալական» կամ «այլ»:

17:09 | 27.01.16 | News | 6480
Beeline reports that the regional semi-final of Eurasia Mobile Challenge will be broadcast on YouTube on January 28.
It should be recalled that the local jury of 54 young Armenian entrepreneurs announced 3 winning teams.
Eurasia Mobile Challenge contest launched in September is a project making part of VimpelCom’s Make your Mark global strategy.
The contest is held jointly with Huawei Technologies Co, Ltd.
Within the contest, the young entrepreneurs were supposed to develop the next significant solution in the mobile technologies in the following categories- entertainment and culture, environment, social and other.