12:46 | 21.07.15 | Նորություններ | 5250
Այսօր գործարկվել է Truthly.me կայքը, որը հնարավորություն է տալիս անկեղծ եւ անանուն «խոստովանություններ» անել ընկերներին:
Simply Technologies ընկերությունը այս տարվա մայիսին գործարկել էր նաեւ Truthly մոբայլ հավելվածի iOS տարբերակը:
«Վեբ կայքի գործարկումը iOS հավելվածի տրամաբանական շարունակությունն էր: Այն 2 ամիսների ընթացքում, ինչ գործում է հավելվածը, մենք դրա հանդեպ հետաքրքրության հսկայական աճ ենք նկատում ՝ հատկապես ասիական որոշ երկրներից, իսկ iPhone կամ iPad, ցավոք, ունեն ոչ բոլորը»,- ասել է նախագծի հիմնադիրներից Հրաչյա Մանուկյանը:
Truthly-ում նշել են, որ շուտով հարթակը կվերազինվի նոր հնարավորություններով:
«Շուտով Truthly-ում հնարավոր կլինի ստեղծել խմբեր եւ այդ խմբերի ներսում անանուն քննարկումներ իրականացնել: Սա ճկուն համակարգ է, որն ընկերություններին հնարավորություն կտա, օրինակ, ստեղծել իրենց ընկերության խումբը հարթակում եւ ստանալ անկեղծ, ոչ ուշացած հետադարձ կապ՝ ընկերության աշխատակիցներից: Սա խումբ ստեղծելու ընձեռած հնարավորություններից մեկն է միայն: Նոր փոփոխություններից է նաեւ այն, որ այսուհետ շրջապատից կարծիք խնդրելիս հնարավոր է դնել «1 մարդ-1 կարծիք» սահմանափակումը, որը, փաստորեն, կարող է անկեղծ, անանուն քվեարկության դեր խաղալ»,- ասել է Truthly-ի հիմնադիրներից Ալեքսանդր Ադամյանը:

12:46 | 21.07.15 | News | 4337
Truthly.me website was launched as well which allows making sincere and anonymous “confessions” to your friends.
Simply Technologies launched the mobile app of Truthly for  iOS system in May 2015.
“The launch of the website was the logical continuation of the iOS app. Over the 2 months of its operation, we have seen a huge interest growth in the app especially from some Asian countries, and, unfortunately, not everyone has iPhone or iPad”, said one of the co-founders of the project Hrachya Manukyan.
Truthly noted that the platform will soon be equipped with new options.
“Soon, Truthly will have an option of creating groups and organizing anonymous discussions inside the groups. It’s a flexible platform which will allow companies to create the group of their company in the platform, for instance, and get sincere and not belated feedback from the associates of the company. It’s only one of the options of creating a group. Another change is that from now on, while asking for opinion, you can set “1 person-1 opinion” restriction, which, in fact, can play a role of sincere and anonymous voting”, said one of co-founders of Truthly Alexander Adamyan.