13:38 | 08.07.15 | Նորություններ | 4294
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ 2015թ. հուլիսի 1-ից Beeline ֆիքսված ցանցում միջքաղաքային զանգերը դարձել են անվճար:
Րոպեները ներառված են անվճար խոսելաժամանակի սահմանաչափի մեջ, որը յուրաքանչյուր ամիս հասանելի է ֆիքսված կապի «Բազային 1» եւ «Բազային 2» սակագնային փաթեթի բաժանորդ հանդիսացող ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձանց: 360 կամ 1600 րոպե անվճար ամսական սահմանաչափն օգտագործելուց հետո միջքաղաքային զանգերը կտարիֆիկացվեն 5 դրամ/րոպե սակագնով:
«Beeline-ը ձգտում է ծառայությունները բաժանորդների համար դարձնել առավելագույնս մատչելի, պարզ եւ հարմար: Այժմ ֆիքսված կապի մեր բաժանորդներին յուրաքանչյուր ամիս հասանելի է 6 ժամ անվճար խոսելաժամանակ Beeline ցանցի ներսում ամբողջ Հայաստանի տարածքում, իսկ դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ ֆիքսված կապի այլ օպերատորների հեռախոսահամարներ կատարվող զանգերի մեկ րոպեն կարժենա ընդամենը 5 դրամ: Beeline քաղաքային կապով շփվելը ձեռնտու է եւ հարմար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Անվճար րոպեներն օգտագործելուց հետո Beeline ցանցի ներսում բոլոր տեղական ելքային եւ միջքաղաքային զանգերի արժեքը 5 դրամ/րոպե է: Դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ ֆիքսված կապի այլ օպերատորների ցանցեր կատարվող զանգերը եւս արժեն 5 դրամ/րոպե:

13:38 | 08.07.15 | Новости | 4322
Beeline сообщает, что начиная с 1 июля 2015 года междугородние звонки в фиксированной сети Beeline стали бесплатными.
Минуты включены в лимит бесплатного разговорного времени, который ежемесячно доступен физическим и юридическим лицам, абонентам тарифных планов фиксированной связи «Базовый 1» и «Базовый 2». После использования ежемесячного бесплатного лимита в 360 минут или 1600 минут, междугородние звонки тарифицируются по цене 5 драмов за минуту разговора.
«Beeline стремится сделать свои услуги максимально выгодными, простыми и удобными. Теперь нашим абонентам фиксированной связи ежемесячно доступно 6 часов бесплатного разговорного времени в сети Beeline по всей Армении, а тариф звонков на номера других операторов фиксированной связи Армении и НКР составляет всего 5 драмов. Общаться по городской связи Beeline выгодно и удобно»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что стоимость всех исходящих местных и междугородных звонков в сети Beeline после использования бесплатных минут - 5 драмов. Цена минуты звонка на номера других операторов фиксированной связи Армении и НКР также составляет 5 драмов за минуту разговора.