Orange-ը գարնանային տոների կապակցությամբ նոր առաջարկներ է ներկայացրել ինտերնետ բաժանորդների համար:
Մինչեւ ապրիլի 7-ը Orange Ինտերնետին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները 5000 դրամ ամսավճարի դիմաց մշտապես կարող են օգտվել 5ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալից: Ինտերնետ Հիմա 5000 եւ ավելի բարձր սակագնային պլաններից որեւէ մեկին 24 ամսով միացած նոր բաժանորդները հնարավորություն կունենան ձեռք բերել Alcatel Pixi 7 WiFi պլանշետ, ինչպես նաեւ ստանալ 1ԳԲ հավելյալ գերարագ ինտերնետի ծավալ՝ ամսական 1500 դրամ հավելյալ վճարի դիմաց:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաեւ Ինտերնետ Հիմա 5000 եւ ավելի բարձր սակագնային պլանների առկա բաժանորդները, որոնք չունեն ընթացիկ որեւէ պարտավորություն: Պլանշետների առաջարկը գործում է Orange-ի բոլոր խանութներում՝ առաջին 500 բաժանորդների համար:
Orange-ի ամսական ձայնային բաժանորդագրություններից օգտվողները մինչեւ ապրիլի 7-ը 24 ամսով Orange Թիթեռ, Դելֆին կամ Պանտերա 4000 կամ բարձր ամսական բաժանորդագրություններին բաժանորդագրվելու դեպքում կարող են ձեռք բերել Samsung, HTC, Nokia եւ Fly սմարթֆոններ՝ 1 դրամով:
Նշված ժամանակահատվածում Orange Թիթեռ, Դելֆին կամ Պանտերա 6000 կամ բարձր ամսական բաժանորդագրություններին 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում Alcatel Pixi 2 սմարթֆոնը եւ Alcatel Pixi 7 WiFi պլանշետը հասանելի կլինեն 1 դրամով:
«Գարնան տոներին ընդառաջ ուրախ ենք` ձայնային եւ ինտերնետ ծառայությունների բաժանորդներին ներկայանալ նոր անակնկալներով: Լինելով հայկական շարժական ինտերնետի շուկայի առաջատարը՝ նպատակ ունենք համակարգչից կամ պլանշետից օգտագործվող շարժական ինտերնետն առավել մատչելի դարձնել մեր բաժանորդների համար: Այսօր ներկայացնում ենք մի նորարար առաջարկ՝ մեր բաժանորդներին առաջարկելով շատ մատչելի ինտերնետ ծառայությունների հետ համակցված պլանշետ»,- այսօր ասել է «Օրանժ Արմենիա»-ի գլխավոր տնօերն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Ամսվա սկզբին կանխավճարային բաժանորդների համար արդեն ներկայացրել ենք յուրահատուկ առաջարկ՝ նրանց հնարավորություն ընձեռելով ձեռք բերել հաջորդական համարներ եւ իրար հետ ընդմիշտ խոսել անվճար: Այժմ ուրախ ենք մեր ձայնային ծառայությունների ամսական բաժանորդագրությունների օգտատերերին ներկայանալ 1 դրամով հասանելի բարձրակարգ սմարթֆոնների առավել ընդլայնված տեսականիով»,- հավելել է «Օրանժ Արմենիա»-ի բրենդի եւ հաղորդակցության տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

13:57 | 25.02.15 | News | 4433
Till the 7th of April, internet users will have a chance to join Orange Internet Now 5000 tariff plan for 12 months and forever receive 5GB high-speed internet. Moreover, new customers of Orange Internet Now 5000 and higher tariff plans, subscribing for 24 months, will have a unique opportunity to benefit from a special tablet offer and acquire Alcatel Pixi 7 WiFi tablet, as well as additional 1 GB high speed internet for an additional 1500 AMD monthly fee only.
Tablet offer is applicable as well for existing Internet Now customers, without ongoing commitment. The tablet offer is available in all Orange shops for the first 500 customers.
Orange has introduced as well good news for customers preferring voice monthly subscriptions.
Till the 7th of April all customers, joining Orange Butterfly, Dolphin or Panther 4000 and higher tariff plans for 24 months, can acquire Samsung, HTC, Nokia and Fly nice smartphones at only 1 AMD. In the same period Alcatel Pixi 2 smartphone and Alcatel Pixi 7 WiFi tablet will be available at 1 AMD each for subscribers, joining Butterfly, Dolphin or Panther 6000 or higher tariff plans for 24 months.
“Celebrating the spring we are pleased to introduce several good surprises for our voice and internet customers. As the leading mobile internet operator in Armenia, we want to make mobile internet on PC and tablets even more affordable for our clients. Today we launch an innovative offer of very affordable mobile internet together with tablet”, said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.
“In the beginning of the month we have already presented a nice offer for prepaid customers, allowing them to acquire cards with consecutive numbers and with a possibility to talk forever for free with each other. Now we are glad to enable subscribers of our voice monthly subscriptions, to benefit from a larger portfolio of 1 AMD advanced smartphones to choose from” said Aram Mkrtchyan, Brand and Communications Director of Orange Armenia.