Orange-ը գարնանային տոների կապակցությամբ նոր առաջարկներ է ներկայացրել ինտերնետ բաժանորդների համար:
Մինչեւ ապրիլի 7-ը Orange Ինտերնետին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները 5000 դրամ ամսավճարի դիմաց մշտապես կարող են օգտվել 5ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալից: Ինտերնետ Հիմա 5000 եւ ավելի բարձր սակագնային պլաններից որեւէ մեկին 24 ամսով միացած նոր բաժանորդները հնարավորություն կունենան ձեռք բերել Alcatel Pixi 7 WiFi պլանշետ, ինչպես նաեւ ստանալ 1ԳԲ հավելյալ գերարագ ինտերնետի ծավալ՝ ամսական 1500 դրամ հավելյալ վճարի դիմաց:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաեւ Ինտերնետ Հիմա 5000 եւ ավելի բարձր սակագնային պլանների առկա բաժանորդները, որոնք չունեն ընթացիկ որեւէ պարտավորություն: Պլանշետների առաջարկը գործում է Orange-ի բոլոր խանութներում՝ առաջին 500 բաժանորդների համար:
Orange-ի ամսական ձայնային բաժանորդագրություններից օգտվողները մինչեւ ապրիլի 7-ը 24 ամսով Orange Թիթեռ, Դելֆին կամ Պանտերա 4000 կամ բարձր ամսական բաժանորդագրություններին բաժանորդագրվելու դեպքում կարող են ձեռք բերել Samsung, HTC, Nokia եւ Fly սմարթֆոններ՝ 1 դրամով:
Նշված ժամանակահատվածում Orange Թիթեռ, Դելֆին կամ Պանտերա 6000 կամ բարձր ամսական բաժանորդագրություններին 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում Alcatel Pixi 2 սմարթֆոնը եւ Alcatel Pixi 7 WiFi պլանշետը հասանելի կլինեն 1 դրամով:
«Գարնան տոներին ընդառաջ ուրախ ենք` ձայնային եւ ինտերնետ ծառայությունների բաժանորդներին ներկայանալ նոր անակնկալներով: Լինելով հայկական շարժական ինտերնետի շուկայի առաջատարը՝ նպատակ ունենք համակարգչից կամ պլանշետից օգտագործվող շարժական ինտերնետն առավել մատչելի դարձնել մեր բաժանորդների համար: Այսօր ներկայացնում ենք մի նորարար առաջարկ՝ մեր բաժանորդներին առաջարկելով շատ մատչելի ինտերնետ ծառայությունների հետ համակցված պլանշետ»,- այսօր ասել է «Օրանժ Արմենիա»-ի գլխավոր տնօերն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Ամսվա սկզբին կանխավճարային բաժանորդների համար արդեն ներկայացրել ենք յուրահատուկ առաջարկ՝ նրանց հնարավորություն ընձեռելով ձեռք բերել հաջորդական համարներ եւ իրար հետ ընդմիշտ խոսել անվճար: Այժմ ուրախ ենք մեր ձայնային ծառայությունների ամսական բաժանորդագրությունների օգտատերերին ներկայանալ 1 դրամով հասանելի բարձրակարգ սմարթֆոնների առավել ընդլայնված տեսականիով»,- հավելել է «Օրանժ Արմենիա»-ի բրենդի եւ հաղորդակցության տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

13:57 | 25.02.15 | Новости | 4439
В случае подключения к Orange-Интернет до 7 апреля сроком на 12 месяцев абоненты смогут получить сверхскоростное подключение объемом 5 Гб за ежемесячную плату 5 тыс. драмов. Абоненты, подключившие Интернет Сейчас 5000, или более высокие тарифы, сроком на 24 месяца получат возможность приобрести планшетный компьютер Alcatel Pixi 7 WiFi, а также подключить 1 Гб дополнительного объема за ежемесячную дополнительную плату 1500 драмов.
Предложение доступно также для действующих абонентов Интернет Сейчас 5000 и более высоких тарифов, не имеющих текущих задолженностей. Получить планшеты смогут первые 500 абонентов в любом магазине Orange.
Абоненты голосовых услуг Orange при оформлении подписки сроком на 24 месяца до 7 апреля на тарифы «Бабочка», «Дельфин», «Пантера 4000» или более высокие тарифы, могут приобрести телефоны Samsung, HTC, Nokia и Fly за 1 драм.
В случае оформления 24-месячной подписки на тарифы «Бабочка», «Дельфин», «Пантера 6000» или более высокие тарифы в указанный период можно будет приобрести смартфон Alcatel Pixi 2 и планшетный компьютер Alcatel Pixi 7 WiFi за 1 драм.
«В преддверии весенних праздников мы рады предоставить абонентам голосовых и интернет услуг новые сюрпризы. Будучи лидером на рынке мобильного интернета в Армении, мы стремимся сделать для наших абонентов более доступным мобильный интернет, используемый с планшета или компьютера. Сегодня у нас есть инновационное предложение для наших абонентов: планшет, предоставляемый вместе с очень доступными интернет-услугами»,- сказал сегодня генеральный директор Orange Armenia Франсис Желибтер.
«В начале месяца мы уже представили оригинальное предложение для предоплатных абонентов, предоставив им возможность приобрести последовательные номера, хозяева которых могут бесплатно общаться друг с другом. Теперь же мы рады представить подписчикам наших голосовых услуг более широкий ассортимент высококлассных смартфонов по цене 1 драм»,- сказал директор по линии коммуникаций и развития бренда Orange Armenia Арам Мкртчян.