17:59 | 22.12.14 | Նորություններ | 5431
Այսօր Orange-ն ամփոփել է իր «Ապագայի մտքեր» մրցույթի արդյունքները, որի շրջանակներում Orange-ի եւ այլ օպերատորների բաժանորդները ներկայացրել էին ավելի քան 5500 առաջարկ:
Արթուր Սարգսյանը, Սիլվա Ճորուխյանը, Արամ Մկրտչյանը, Ավետիս Հարությունյանը եւ Արսեն Ստեփանյանը, ում գաղափարներն Orange ժյուրին ճանաչել էր առավել նորարար եւ իրականացվելու ամենամեծ հնարավորություն ունեցող, Orange-ի կողմից ստացան iPhone 6 սմարթֆոններ:
Մրցույթը կազմակերպվել էր Orange-ի հինգերորդ տարեդարձի շրջանակներում՝ թույլ տալով www.orange5.am հատուկ կայքի բոլոր այցելուներին նոյեմբերի 5-ից մինչեւ 30-ը իրենց գաղափարներով կիսվել Orange-ի հետ եւ իրենց ներդրումն ունենալ ապագան փոխելու գործում:
«Շատ ուրախ ենք, որ «Ապագայի մտքեր» նորարար մրցույթն ունեցավ այսպիսի տպավորիչ հաջողություն եւ ավելի քան 5500 մարդ մեզ հետ կիսվեց գաղափարներով: Մեծապես գնահատում ենք մեր հաճախորդների կարծիքը, եւ առիթն օգտագործելով՝ ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել բոլոր մասնակիցներին: Հինգ տարի շարունակ մենք գործադրում ենք առավելագույն ջանքերը՝ հայ սպառողին առաջարկելու նորարար լուծումներ, որակյալ ծառայություններ, հոգատար սպասարկում եւ աջակցություն, եւ վստահ եմ, որ այս գաղափարները կօգնեն մեզ շարունակել փոխել այսօրը՝ այսպիսով փոխելով նաեւ ապագան», - ասել է Օրանժ Արմենիայի տնօրեր Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

17:59 | 22.12.14 | Новости | 5815
Сегодня Orange подвел итоги конкурса «Идеи будущего», в рамках которого абоненты Orange и других операторов представили более 5500 предложений.
Артур Саргсян, Сильва Чорухян, Арам Мкртчян, Аветис Арутюнян и Арсен Степанян, чьи идеи жюри Orange признало наиболее инновационными и реалистичными, получили призы: смартфоны iPhone 6.
Конкурс был объявлен по случаю пятилетия деятельности Orange в Армении. В рамках конкурса все посетители сайта http://www.orange5.am/ имели возможность с 5 по 30 ноября поделиться своими идеями с Orange и внести свой вклад в дело изменения будушего.
«Мы очень рады, что инновационный конкурс «Идеи будущего» имел такой впечатляющий успех, и более чем 5500 человек поделились с нами своими идеями. Мы очень ценим мнения наших клиентов, и, пользуясь случаем, хочу поблагодарить всех участников конкурса. Пять лет мы прилагаем максимум усилий, чтобы предложить армянским абонентам инновационные решения, качественные услуги, заботливое обслуживание и содействие. Уверен, эти идеи помогут нам изменить настоящее, тем самым, меняя будущее», - сказал директор Orange Armenia Франсис Желибтер.