17:01 | 09.12.14 | Նորություններ | 4471
Ավարտվել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի` տարեսկզբին հայտարարած «365» խաղարկությունը, որն իրականացվել է «մեկական սմարթֆոն` յուրաքանչյուր օրվա համար» սկզբունքով:
Եզրափակիչ մրցանակաբաշխությանը ընկերությունն իր գլխամասային գրասենյակում հյուրընկալել է ամփոփիչ փուլում հաղթող ճանաչված 153 բաժանորդից 100-ին` մայրաքաղաքից եւ մոտակա մարզերից:
Հեռավոր մարզերի բաժանորդներին մրցանակը հանձնվել է անակնկալ այցով կամ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններում:
«Ինչպես խոստացել էինք տարեսկզբին` 365 սմարթֆոններն արդեն գտել են իրենց տերերին: Նախագծի նպատակը նորարարական ծառայությունները ոչ միայն մայրաքաղաքի, այլեւ մարզերի բաժանորդներին առավել հասանելի դարձնելն ու նշված փաթեթի ակտիվ բաժանորդներին խրախուսելն էր»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
«365» խաղարկության արդյունքում MTS Ego սմարթֆոն է շահել Երեւանի եւ մարզերի 365 բաժանորդ` հետեւյալ հարաբերակցությամբ. Երեւան – 83, Արագածոտն – 26, Արարատ – 39, Արմավիր – 38, Գեղարքունիք – 42, Կոտայք – 27, Լոռի – 8, Շիրակ – 28, Սյունիք – 39, Տավուշ – 25, Վայոց Ձոր – 10:

17:01 | 09.12.14 | Новости | 4593
Завершилась стартовавшая в начале года лотерея компании ВиваСелл-МТС «365», которая проводилась по принципу «по смартфону - каждый день».
На итоговую церемонию награждения в центральный офис компании были приглашены 100 победителей последнего этапа из 153 – из Еревана и близлежащих районов.
Жителям дальних регионов телефоны были вручены в ходе неожиданных визитов или же в центрах обслуживания ВиваСелл-МТС.
«Как мы и обещали в начале года, 365 смартфонов нашли своих хозяев. Цель проекта – сделать инновационные технологии более доступными не только в столице, но и в регионах, а также поощрить активных абонентов указанных пакетов», - сказал генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
По итогам лотереи «365» смарфоны MTS Ego выиграли 365 абонентов в Ереване и регионах, в следующих соотношениях: Ереван – 83, Арагацотн – 26, Арарат – 39, Армавир – 38, Гегаркуник – 42, Котайк – 27, Лори – 8, Ширак – 28, Сюник – 39, Тавуш – 25, Вайоц Дзор – 10.