17:23 | 24.11.14 | Նորություններ | 4229
Orange-ի հինգերորդ տարեդարձի շրջանակում գործարկված կայքում ներկայացված են Հայաստանում Orange-ի գործունեության հիմնական ուղղությունները:
Կայքում հատուկ բաժին է առանձնացված նաեւ «Ապագայի մտքեր» մրցույթի համար, որը կայքի այցելուներին թույլ է տալիս իրենց գաղափարներով կիսվել Orange-ի հետ եւ ներդրում ունենալ ապագան փոխելու գործում: Չնայած այն հանգամանքին, որ մրցույթի վերջնաժամկետը նոյեմբերի 30-ն է, ավելի քան 4100 այցելու արդեն հասցրել է իր առաջարկներն ուղարկել Orange-ին:
«Մեծապես ուրախ ենք տեսնել, որ մարդիկ ակտիվորեն այցելում են կայք՝ ավելի լավ ծանոթանալու Orange-ի եւ Հայաստանում վերջինիս գործունեության հետ: Ուրախությամբ նշում եմ նաեւ, որ «Ապագայի մտքեր» մրցույթն իսկապես մեծ հաջողություն է ունեցել, եւ մասնակիցների կողմից արդեն ստացել ենք բազմաթիվ հետաքրքիր առաջարկներ: Ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել բոլոր նրանց, ովքեր կիսվել են մեզ հետ իրենց գաղափարներով, եւ խրախուսել Orange-ի ու այլ օպերատորների բոլոր բաժանորդներին մինչեւ նոյեմբերի վերջ այցելել կայք եւ ուղարկել իրենց առաջարկները», - նշել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Հիշեցնենք, որ «Ապագայի մտքեր» մրցույթը բաց է բոլոր ցանկացողների համար մինչեւ նոյեմբերի 30-ը: Մրցույթի արդյունքները կհայտարարվեն դեկտեմբերին, եւ լավագույն 5 գաղափարների հեղինակները որպես նվեր Orange-ից կստանան iPhone 6 սմարթֆոն: Մրցույթի մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ հետեւյալ կայքում:

17:23 | 24.11.14 | News | 4459
Since the 5th of November, already more than 21’000 people have visited the special www.orange5.am website.
Launched in the frame of the 5th anniversary of Orange, this website, illustrates the key elements of the activity of the company in Armenia.
A special part of the website is dedicated to the “Ideas for Future” contest, allowing visitors to share their ideas with Orange and contribute to the change of tomorrow. While the contest is open till the 30th of November, already more than 4’100 ideas have been received.
“We are very glad that such a significant number of people have already visited the website, getting better acquainted with Orange and our activity in Armenia.  I am pleased to note as well that “Ideas for future” campaign has been a huge success and we have already received a great number of valuable suggestions. I would like to thank everyone who already shared their ideas with us and encourage more people to participate till the end of the month”, - said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.
To remind, “Ideas for Future” contest is open till the 30th of November for all interested. The results of the contest will be announced in December and the authors of the 5 best ideas will receive iPhone 6 smartphone as a gift. Details of the contest can be found here.