16:38 | 03.07.14 | Նորություններ | 5046
Beeline–ը գործարկում է «Կապի մեջ» ծառայությունն, որը ռոումինգի ցածր գների աննախադեպ առաջարկ է։ Գտնվելով Beeline ցանցում Վրաստանում, Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում, Wind ցանցում Իտալիայում կամ Kyivstar ցանցում Ուկրաինայում՝ բաժանորդները կարող են ընդունել մուտքային զանգեր, ինչպես նաեւ զանգահարել Հայաստանի Beeline բջջային հեռախոսահամարներին 29,99 դրամ մեկ միասնական սակագնով։ 1ՄԲ բջջային ինտերնետի եւ ելքային SMS հաղորդագրության արժեքը կազմում է 29,99 դրամ։ Մուտքային SMS հաղորդագրություններն անվճար են։
«Կապի մեջ» ծառայության գործարկման հետ կապված Beeline–ում այսօր անց է կացվում «Ռոումինգի օր» միջոցառումը։ Ընկերության գլխավոր տնօրենը եւ տարբեր ստորաբաժանումների ղեկավարները Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում բաժանորդներին ներկայացնում էին «Կապի մեջ» նոր ծառայությունը եւ ակտիվացնում այն մոտ ժամանակներս արտերկիր մեկնող բաժանորդների համար:
«Beeline բաժանորդների համար ամառային արձակուրդներն այսուհետ չեն ասոցացվի ռոումինգի բարձր գների հետ։ Այս ամառ մեր բաժանորդներն աշխարհի 8 երկրում կօգտվեն Beeline ցանցից գրեթե նույն սակագնով, ինչ Հայաստանում»,- ասել է Հայաստանում Beeline–ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Կապի մեջ» ծառայությունը ակտիվացնելու համար հաճախորդը պետք է իր բջջային հեռախոսից հավաքի *655# հրահանգը։ Ծառայության ակտիվացման գումարը կազմում է 290 դրամ։ Ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է անվճար ակտիվացնել ռոումինգը՝ հավաքելով #351*0000# հրահանգը։

16:38 | 03.07.14 | News | 5548
Beeline announced the launch of “Available” service which differs in unprecedented and low roaming prices. Subscribers will be able to get incoming calls from any network and make outgoing calls to Beeline network in Armenia at the same AMD 29.99 when in Beeline network in Georgia, Russia and other CIS states, Wind network in Italy or Kyivstar in Ukraine. 1MB of Internet and outgoing SMS-messages also come at AMD 29.99. Incoming SMS-messages are free of charge.
With regard to the launch of “Available” service “roaming day” was held at Beeline today. Beeline CEO and heads of various departments presented “Available” new service in their sales and service offices and switched it for subscribers planning to go on vacations in the near future.
“Summer holiday and vacation season will no longer be associated with high roaming prices. This summer our subscribers will take advantage of Beeline network in eight countries at almost the same price as in their motherland”, said ArmenTel CEO Andrey Pyatakhin.
To switch to “Available” service subscribers should send *655# request. AMD 290 is charged for the activation of the service. Before subscribing to the service customers should switch roaming service free of charge by sending #351*0000# command. “Available” service is available for Beeline prepaid subscribers.