16:38 | 03.07.14 | Նորություններ | 5046
Beeline–ը գործարկում է «Կապի մեջ» ծառայությունն, որը ռոումինգի ցածր գների աննախադեպ առաջարկ է։ Գտնվելով Beeline ցանցում Վրաստանում, Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում, Wind ցանցում Իտալիայում կամ Kyivstar ցանցում Ուկրաինայում՝ բաժանորդները կարող են ընդունել մուտքային զանգեր, ինչպես նաեւ զանգահարել Հայաստանի Beeline բջջային հեռախոսահամարներին 29,99 դրամ մեկ միասնական սակագնով։ 1ՄԲ բջջային ինտերնետի եւ ելքային SMS հաղորդագրության արժեքը կազմում է 29,99 դրամ։ Մուտքային SMS հաղորդագրություններն անվճար են։
«Կապի մեջ» ծառայության գործարկման հետ կապված Beeline–ում այսօր անց է կացվում «Ռոումինգի օր» միջոցառումը։ Ընկերության գլխավոր տնօրենը եւ տարբեր ստորաբաժանումների ղեկավարները Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում բաժանորդներին ներկայացնում էին «Կապի մեջ» նոր ծառայությունը եւ ակտիվացնում այն մոտ ժամանակներս արտերկիր մեկնող բաժանորդների համար:
«Beeline բաժանորդների համար ամառային արձակուրդներն այսուհետ չեն ասոցացվի ռոումինգի բարձր գների հետ։ Այս ամառ մեր բաժանորդներն աշխարհի 8 երկրում կօգտվեն Beeline ցանցից գրեթե նույն սակագնով, ինչ Հայաստանում»,- ասել է Հայաստանում Beeline–ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Կապի մեջ» ծառայությունը ակտիվացնելու համար հաճախորդը պետք է իր բջջային հեռախոսից հավաքի *655# հրահանգը։ Ծառայության ակտիվացման գումարը կազմում է 290 դրամ։ Ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է անվճար ակտիվացնել ռոումինգը՝ հավաքելով #351*0000# հրահանգը։

16:38 | 03.07.14 | Новости | 5551
Beeline объявил о запуске услуги «На связи», которая отличается беспрецедентно низкими ценами на услуги связи в роуминге. Находясь в сети Beeline в Грузии, России и других странах СНГ, в сети Wind в Италии или в сети Kyivstar в Украине, абоненты смогут по единой цене в 29,99 драмом за минуту принимать любые входящие звонки, а также звонить на номера Beeline в Армению. Цена 1 Мб мобильного интернета и исходящего SMS-сообщения также составляет 29,99 драма. Входящие SMS – бесплатны.
В связи с запуском услуги «На связи» в Beeline сегодня был проведен «день роуминга». Генеральный директор и руководители различных подразделений компании в офисах продаж и обслуживания Beeline рассказывали абонентам о новой услуге «На связи» и подключали ее тем, кто в ближайшее время отправляется в отпуск.
«Сезон летних каникул и отпусков для абонентов Beeline больше не будет ассоциироваться с высокими ценами на роуминг. Этим летом наши клиенты в восьми странах мира будут пользоваться связью Beeline практически по той же цене, что и дома», - сказал гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Для подключения услуги «На связи» клиенту следует на своем мобильном телефоне набрать запрос: *655#. Плата за активацию услуги составляет 290 драмов. Перед подключением услуги клиенту нужно бесплатно активировать роуминг, набрав команду #351*0000#. Услуга «На связи» доступна абонентам предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline.