Orange-ն այսօր ներկայացրեց գարնանային հատուկ առաջարկ ինտերնետ ծառայությունների բաժանորդների համար: Բոլոր նրանք, ովքեր մինչև ապրիլի 15-ը 12 ամսով կբաժանորդագրվեն Orange Ինտերնետին, ընդամենը 5000 դրամ ամսավճարով կստանան 5ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ և կկարողանան ձեռք բերել Ինտերնետ Հիմա մոդեմ 1 դրամով:
«Այսօր կրկին ինտերնետ  ծառայությունների օգտատերերի համար ունենք անակնկալ: Մինչև ապրիլի 15-ը բոլոր ցանկացողները հնարավորություն կունենան բաժանորդագրվել մեր ինտերնետ ծառայություններին մատչելի պայմաններով: Բացի փաթեթում ներառված գերարագ ինտերնետի ծավալից, այս հատուկ առաջարկից օգտվող բաժանորդները ևս կկարողանան գիշերային ժամերին գերարագ ինտերնետն օգտագործել միանգամայն անվճար»,- նշել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաև Orange Ինտերնետի այն բաժանորդները, ովքեր չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն:
Հիշեցնենք, որ մարտի 1-ից Orange Ինտերնետի բաժանորդների համար գործում են նոր պայմաններ՝  ավելի մատչելի գներ,  գերարագ ինտերնետի ավելի մեծ ծավալ և Kaspersky հակավիրուսային ու ապահով համացանցի լուծումներից անվճար օգտվելու հնարավորություն:

17:27 | 14.03.14 | Новости | 4470
Компания Orange представила сегодня специальное предложение для своих абонентов, пользующихся услугами интернета. Все те, кто до 15 апреля подпишутся на услугу Orange Интернет, ежемесячно всего за 5 тысяч драмов получат 5 ГБ высокоскоростного интернета, а также смогут приобрести модем Интернет сейчас за 1 драм.
«У нас вновь есть сюрприз для пользователей услугами интернета. До 15 апреля все желающие могут подписаться на нашу услугу для получения интернета по доступным условиям. Кроме высокоскоростного интернета воспользовавшиеся этим предложением абоненты смогут пользоваться интернетом на бесплатных условиях и в ночные часы», - сказал гендиректор компании Orange Армения Франсис Желибтер.
Напомним, что с 1 марта для абонентов Orange Интернет действуют новые условия – более доступные цены, больше высокоскоростного интернета и возможность бесплатно воспользоваться программами Kaspersky.