15:50 | 05.08.13 | Նորություններ | 3471
Այսուհետ ԱրմենՏել-ի (Beeline ապրանքանիշ) հետվճարային բաժանորդ հանդիսացող իրավաբանական եւ ֆիզիկական անձինք կարող են ակտիվացնել ռոումինգ ծառայությունն առանց երաշխիքային կանխավճարի:
Դրա համար պետք է լրացնել համապատասխան դիմումի ձեւն ընկերության վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից մեկում, հայտնել են ընկերությունում:
Հետվճարային հաշվարկային համակարգի այն բաժանորդները, ովքեր օգտվում են «Իմ ընկերություն» ծառայությունից եւ ունեն GOLD կամ VIP կարգավիճակ, ինչպես նաեւ այն  ֆիզիկական անձինք, ովքեր ունեն նույն կարգավիճակը «Beeline Bonus+» ծրագրի  շրջանակում, կարող են միացնել ռոումինգ ծառայությունը` միայն զանգահարելով հաճախորդների սպասարկման կենտրոն:
«Իրականացնելով տեխնիկական բազայի վերազինմանն ուղղված շարունակական քաղաքականությունը` մենք առաջնորդվում ենք ոչ միայն ենթակառուցվածքների կատարելագործմամբ, այլ փորձում ենք մեր կողմից մատուցվող ծառայությունները դարձնել առավելագույնս հասանելի յուրաքանչյուր բաժանորդի համար: Ինչ վերաբերում է ռոումինգ ծառայության միացմանն առանց երաշխիքային կանխավճարի գանձման, ապա կարծում եմ, որ այն կդարձնի Beeline  բաժանորդների  հանգիստն ավելի հաճելի եւ հարմարավետ», - նշել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

15:50 | 05.08.13 | Новости | 3444
Постоплатые абоненты мобильной связи Beeline, являющиеся физическими и юридическими лицами, отныне могут подключить услугу роуминга без внесения гарантийной предоплаты.
Для этого необходимо только заполнить соответствующее заявление в одном из офисов продаж и обслуживания Beeline, сообщили в АрменТел.
Все абоненты постоплатной системы расчетов, пользующиеся услугой «Моя компания» и имеющие статусы GOLD и VIP, а также физические лица с аналогичными статусами программы «Beeline Bonus+» теперь могут подключиться к услуге роуминга при помощи обращения в кол-центр компании.
«Осуществляя политику постоянной модернизации технической базы и пользовательских решений, мы руководствуемся не только совершенствованием инфраструктуры, но и стремимся сделать наши услуги максимально понятными и комфортными. Мы рассчитываем, что подключение роуминга при помощи звонка, а также отмена гарантийной предоплаты сделают летние каникулы наших абонентов еще приятнее, а планирование зарубежных поездок намного удобнее» — отметил генеральный директор АрменТел Андрей Пятахин.